Obserwuj w Google News

Adam z „Love Island” rozwścieczył fanów. Kpi z Marty? Niedawno się rozstali, a teraz to

2 min. czytania
07.07.2023 15:20
Zareaguj Reakcja

Adam Boguta z „Love Island” zamieścił wpis, w którym pokazał się z nową dziewczyną. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Uważają, że kpi z Marty, której wyznawał miłość zaledwie kilka tygodni temu i kóra była jego partnerką w programie.

Adam Boguta rozwścieczył internautów
fot. Instagram/@drummerr/screen

Choć siódma edycja „ Love Island” dawno już za nami, fani wciąż z uwagą śledzą, co dzieje się u bohaterów programu. A dzieje się sporo. Jednym z antybohaterów tamtej edycji był Adam Boguta, znany także z udziału w „Top model”. Wielu widzów było przekonanych, że związał się z Martą tylko dlatego, by dojść do finału programu. Teraz uczestnik zaskoczył wszystkich zdjęciami z nową dziewczyną.

Adam Boguta z „Love Island” pokazał nową dziewczynę

Po tym, jak Adam i Marta zostali parą w „Love Island”, wielu widzów było zdania, że to wszystko jest tylko częścią planu uczestnika, który chce dojść do finału. Kiedy Boguta wyznał swojej partnerce miłość, od razu pojawiły się komentarze, że dopiero co skakał „z kwiatka na kwiatek”, a teraz niespodziewanie po kilku dniach zakochał się w Marcie. Ostatecznie para znalazła się w finale sezonu, choć go nie wygrała. Wtedy młody didżej zarzekał się, że chce dalej budować związek z Martą.

Przez kilka tygodni widzowie programu obserwowali w sieci kolejne relacje z rozkwitu miłości Adama i Marty. Niespodziewanie przyszło rozstanie, po którym Boguta informował, że to dla niego bardzo trudny czas. Teraz, zaledwie po kilku tygodniach, przedstawił internautom nową dziewczynę.

Jednak nie tylko to rozzłościło widzów „Love Island”. Kiedy zaczęli dopytywać o jego byłą ukochaną, ten udawał, jakby nie wiedział, o kogo chodzi, lub jakby już o Marcie zapomniał.

- A Marta gdzie? – pyta internautka.

- Kto? – odpowiedział w kpiącym tonie Boguta.

Redakcja poleca

Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Wiele osób wyraziło przekonanie, że to wystarczy, by upewnić się, że uczestnik „Love Island” kalkulował wszystko, co robił w programie i w cyniczny sposób wykorzystał Martę, by walczyć o finał w programie.

- Marta by była, jak by kasę wygrali, bo tylko na to liczył.

- Spoko, że teraz tak wypowiadasz się o osobie, którą rzekomo kochałeś. Klasa sama w sobie – piszą internauci.

Zobacz także: Edward Miszczak zachwala „Love Island”. Program Karoliny Gilon hitem stacji

Na kolejne pytania reagował w podobny sposób: „Nie jesteś już z Martą?” – „Z kim?" – spytał.

- Naprawdę nie wiesz, o kogo pytał? Nagle zapomniałeś o osobie, której taką wielką miłość deklarowałeś kilka miesięcy temu? Zaskakujący jest poziom twojego cynizmu. Żyj sobie, jak chcesz, ale wypadałoby mieć cokolwiek szacunku do innych – oceniła komentująca.

Jak widać, Adam Boguta faktycznie uważa, że nie ma nic dziwnego w tego typu wypowiedziach. Na Instagramie celebruje już nową miłość, oznaczając wpis z dziewczyną hashtagami "#couplegoals. Niektórzy zastanawiają się, jak długo gwiazdor „Top model” będzie związany z nową dziewczyną.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl