Zamknij

Żebrowska nago w ciąży. Pokazała, jaki miała wtedy cellulit. "Kaczorowska tego nie dźwignie" [FOTO]

16.09.2021 11:15

Aleksandra Żebrowska opublikowała nagie zdjęcie z czasu ciąży. Żona Michała Żebrowskiego zabawnie skomentowała swój widoczny cellulit. "Uda pod tapetę, czy tapeta pod uda?" - zażartowała. Internauci zabawnie podsumowali "modę na brzydotę" w wykonaniu Oli. 

Aleksandra Żebrowska
fot. Instagram:@olazebrowska

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego i lubianą gwiazdą Instagrama. Popularność zaczęła zdobywać w czasie trzeciej ciąży, gdy zamieszczała szczere i autentyczne posty dotyczące swojego stanu. Po narodzinach syna Ola regularnie publikuje nieretuszowane zdjęcia, ukazujące ją w intymnych momentach, takich jak karmienie piersią, kąpiel z dzieckiem czy kadry śmiało eksponujące jej zmienione ciało po ciąży. 

Żona dyrektora Teatru 6. Piętro z poczuciem humoru dokumentuje życie pełnoetatowej mamy. W przeciwieństwie do wielu gwiazd show-biznesu Ola nie udaje, że zajmowanie się niemowlakiem to same cudowne doznania. Szczerość 34-latki budzi jednak skraje reakcje. Część internautek uważa, że Żebrowska posuwa się za daleko i zamiast ukazywać naturalne piękno, epatuje niesmacznym naturalizmem, a wszystko po to, żeby podbić swoje zasięgi. Niedawno internauci mieli okazję podziwiać dość osobliwe scenki: jak Ola Żebrowska wkłada majtki albo odsłania pośladki na tle nieuprzątniętej kuchni. 

Ola Żebrowska nago w ciąży eksponuje cellulit 

Żona Michała Żebrowskiego wstawiła kolejne kontrowersyjne zdjęcie. Tym razem przypomniała intymny obrazek z czasu ciąży. Kompletnie naga Ola Żebrowska pozuje przed lustrem ze sporym brzuszkiem. Jednak to, co najbardziej zwraca uwagę w ciele przyszłej mamy, to dość wyraźny cellulit na udach. 

Uda pod tapetę, czy tapeta pod uda - żartobliwie podpisała fotkę Żebrowska.

Odważne selfie Oli rozbawiło jej obserwatorów. Wiele mam dziękowało jej za ten "życiowy i ludzki kadr", z którym śmiało może się utożsamiać wiele ciężarnych kobiet. "Wygrał" jednak komentarz jednej z użytkowniczek, nawiązujący do słynnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę".

Oj, Kaczorowska tego nie dźwignie... - brzmiał najczęściej lajkowany wpis. 

Wam też podoba się post Oli Żebrowskiej, czy niekoniecznie? 

Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]

loader