Zamknij
Renée Zellweger
  • Gwen Stefani
  • Sarah Jessica Parker
  • Renée Zellweger
  • 10 Zobacz
fot. East News

Te gwiazdy nie stronią od operacji plastycznych i poprawiania swojej urody. Zobacz, jak wyglądały wcześniej i co sobie poprawiły.

Współcześnie żyjemy w kulcie młodości, a presja wyglądania na znacznie młodszą osobą niż wskazywałaby na to metryka, dotyka przede wszystkim kobiet, zwłaszcza tych publicznych. Te gwiazdy jej uległy i poprawiły sobie kilka drobiazgów.

Operacje plastyczne gwiazd

Powodów, dla których ktoś decyduje się na operację plastyczną może być wiele. Najczęściej są nim kompleksy i głębokie niezadowolenie  z własnego wyglądu. Medycyna estetyczna daje teraz niewiarygodnie wiele możliwości zaradzenia temu i pozbycia się niechcianych mankamentów urody. Węższy nos, pełniejsze usta, większy biust czy mniej odstające uszy nie są już marzeniem, ale czymś, co można mieć na wyciągnięcie ręki, oczywiście jeśli dysponuje się odpowiednim budżetem na operację plastyczną.

Od takich zabiegów nie stronią gwiazdy, które chętnie poprawiają swoją urodę, tworząc idealny wizerunek siebie samych. Niektórym rzeczywiście wchodzi to na dobre, inne niestety nieco przesadzają z liczbą takich zabiegów i czasem osiągają odwrotny efekt.

Zobacz także: Gwiazdy po 50.,60.,70., które wyglądają znakomicie! Zobacz nasze zestawienie [FOTO]

Obejrzyj galerię i zobacz, które gwiazdy poddały się operacjo plastycznym i jak wyglądały przed nimi.