Obserwuj w Google News

Ola Żebrowska przesadziła? Pokazała intymną czynność. W komentarzach zawrzało [WIDEO]

2 min. czytania
04.05.2021 13:23
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Żebrowska opublikowała wideo, w którym zaprezentowała, jak błyskawicznie wkłada majtki. Nagranie wzbudziło mieszane emocje. Część internautów skrytykowała żonę Michała Żebrowskiego, na co ta zareagowała kolejnym żartem. 

Aleksandra Żebrowska
fot. TRICOLORS/East News

Aleksandra Żebrowska rok temu w czerwcu urodziła trzecie dziecko. Razem z Michałem Żebrowskim powitali na świecie syna Feliksa. Od tamtej pory żona dyrektora Teatru 6. stała się popularną instamamą, nastawioną na przełamywanie macierzyńskiego tabu. 

Przed porodem żona Żebrowskiego wyznała, że ma za sobą kilka poronień. Zanim udało jej się szczęśliwie donosić trzecie dziecko, musiała usunąć ciążę pozamaciczną. Dzięki szczerej postawie Aleksandra Żebrowska zdobyła sporą popularność w social mediach, stając się ulubienicą matek ceniących sobie naturalność i autentyzm. 

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wkłada bieliznę

W przeciwieństwie do wielu showbiznesowych matek Żebrowska nie prześciga się w powrocie do płaskiego brzucha i śmiało eksponuje pociążowe niedoskonałości. Chętnie też dzieli się niepozowanymi zdjęciami z domowego życia, takimi jak karmienie dziecka piersią czy wspólne kąpiele. Jej zdjęcia nierzadko wywołują kontrowersje i prowkują internautki do wyrażania skrajnych opinii. Tak było również w przypadku ostatniego wideo, w którym Aleksandra Żebrowska pokazała, jak ekspresowo wkłada majtki.

Nagranie, choć żartobliwe, zostało skrytykowane przez część obserwatorów. Pod adresem Żebrowskiej posypały się zarzuty braku wyczucia granic i żenującego zgrywania "wyluzowanej mamy".

Stara baba z d**ą centralnie wypiętą w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz od braku wrażeń innych niż podcierania bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli - brzmiał jeden z komentarzy, którego screen pokazała Ola Żebrowska.

Zamiast narzekać na hejt, szczęśliwa mama po prostu zakreśliła hejterski wpis serduszkiem, a inny nieprzychylny komentarz "rozbroiła" śmieszną sondą. 

Lubicie poczucie humoru Oli Żebrowskiej? 

Michał Żebrowski nago w wannie. Ola pokazała zdjęcie. "Dziecka tym nie wykarmi" [FOTO]