Obserwuj w Google News

Dziennikarka TVN24 zaręczyła się z partnerką. W sieci płyną gratulacje [FOTO]

2 min. czytania
23.06.2022 11:55
Zareaguj Reakcja

Marta Warchoł z TVN24 zaręczyła się z Iwoną Widomską. Reporterka z dumą pokazała internautom pierścionek zaręczynowy, który podarowała jej ukochana. "Czekamy na zmianę prawa" - podkreśliła. 

Marta Warchoł z partnerką
fot. Instagram:@marta.warhol

W ubiegłym roku reporterka TVN24 Marta Warchoł zrobiła coming out w sieci. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym całuje się ze swoją partnerką, Iwoną Widomską, związaną z TVN producentką "Faktów". Od tamtego czasu dziennikarki chętnie dzielą się wspólnymi fotografiami i udzielają się w tematach związanych z LGBT. W maju obie bawiły się na weselu kolegi ze stacji, dziennikarza Michała Tracza, który poślubił swojego partnera w Austrii. Teraz one same mogą stanąć na ślubnym kobiercu, bo właśnie poinformowały o zaręczynach. 

Redakcja poleca

Marta Warchoł z TVN24 i Iwona Widomska się zaręczyły

Po wielu wspólnie spędzonych latach Iwona Widomska postanowiła się oświadczyć i podarowała Marcie Warchoł pierścionek zaręczynowy. 22 czerwca, w Miesiącu Dumy, na serdecznym palcu gwiazdy TVN24 pojawił się elegancki klejnot, czym dziennikarka nie omieszkała pochwalić się w mediach społecznościowych. 

7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną - napisała szczęśliwa Marta Warchoł. To było magiczne popołudnie. Czekamy na zmianę prawa - dodała. 

W komentarzach popłynęły gratulacje i życzenia, żeby zaręczone dziennikarki mogły się legalnie pobrać w Polsce. Najbliższa szansa na to może pojawić się po wyborach parlamentarnych, jeśli do władzy dojdzie opozycja. Donald Tusk zadeklarował na spotkaniu w Wałbrzychu, że jeśli PO wygra wybory, podejmie decyzję o legalizacji związków partnerskich i zaproponuje zmiany legislacyjne dla osób nieheteronormatywnych. 

Polska dziennikarka wzięła ślub z partnerką. Skrytykowała plany Tuska odnośnie związków partnerskich

marta warchol2
fot. Instastories:@marta.warhol
Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News