Obserwuj w Google News

Joanna Balasz zrobiła coming out. Gwiazda seriali TVP na zdjęciu z partnerką. "Jestem dumna" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
22.06.2022 09:13
Zareaguj Reakcja

Kolejna gwiazda TVP zdecydowała się na coming out. Joanna Balasz, aktorka znana z wielu popularnych seriali Telewizji Polskiej, takich jak "Ojciec Mateusz" i "Barwy szczęścia", pojawiła się w sieci na zdjęciu z partnerką.

Joanna Balasz
fot. screen: Instagram / joanna_balasz

Joanna Balasz to popularna polska  aktorka, którą doskonale znają wielbiciele krajowych seriali. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie od 2018 roku występuje na deskach warszawskiego Teatru Capitol, a na ekranie zadebiutowała w roku 2015 epizodyczną rolą w "Na Wspólnej". Dwa lata później dołączyła do obsady serialu TVP "Wojenne dziewczyny", gdzie wcielała się w postać Rozalii. Widzowie Telewizji Polskiej mogli oglądać ją także w innych produkcjach: grała Teresę w " Barwach szczęścia", Maję w "Na dobre i na złe" czy Kasię Skrzypczak w "Zawsze warto".

Choć Joanna jest aktywna w mediach społecznościowych, a na jej profilu na Instagramie mogliśmy oglądać między innymi zdjęcia w rozmaitych stylizacjach, aktorka niewiele mówiła o swoim życiu osobistym. Z okazji obchodzonego w czerwcu "Miesiąca Dumy" osób LGBT+ Balasz pojawiła się na zdjęciach opublikowanych przez jej partnerkę. Tym samym dokonała coming outu.

ZOBACZ TAKŻE:  Te polskie gwiazdy dokonały coming outu. Głośno opowiedziały o swojej orientacji [GALERIA]

Redakcja poleca

Joanna Balasz na zdjęciach z ukochaną. Coming out gwiazdy seriali TVP

Na profilu Ivy Piotrowskiej na Instagramie pojawiły się artystyczne zdjęcia, na których pozuje u boku Joanny Balasz. Przyznała, że jest dumna z tego, kim jest nie tylko podczas "Pride Month".

- Jestem dumna z tego kim jestem i z kim jestem. Nie tylko w czerwcu, a każdego dnia - napisała, dodając hasztagi "Miesiąc Dumy", "miłość to miłość" oraz "pięć lat".

Pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy, w których nie brakowało komplementów pod adresem obu pań.

- I my jesteśmy dumne z Was!

- Piękne kobiety, piękne zdjęcia.

- Jesteście przepiękne.

- Kobiety, jakich potrzebujemy - czytamy.

Joannie i jej partnerce życzymy dużo szczęścia.