Zamknij

Jackowski wieszczy potworne zagrożenie: nieodwracalne skutki dla ludzi

26.10.2022 17:02

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny podzielił się z widzami swoimi odczuciami i wizjami. Profeta od razu na początku transmisji zdradził, że chodzi za nim nie za ciekawa rzecz. Obawia się o Polskę i Polaków. Poruszył też problem nowego zagrożenia. Czy ta przepowiednia się spełni?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przypomniał, że niejednokrotnie wspominał, że Polska w tym wszystkim, co się dzieje, będzie miała bardzo specyficzną rolę. Jego zdaniem karty mają zostać odkryte już tej jesieni i zimy. Jasnowidz z Człuchowa ponownie grzmiał o panice i lęku, ale też o zagrożeniu z powietrza. Na ciałach ludzi mają być widoczne zmiany, a wiele osób będzie sprawdzanych pod tym kątem.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski w druzgocącej wizji. Polacy powinni robić zapasy

Jasnowidz Jackowski zaniepokojony swoją wizją. Nowa przepowiednia

Jasnowidz z Człuchowa znów opowiedział o lęku. Skutki wywołane przez chaos miałyby być wręcz opłakane. Mogą być nieodwracalne dla wielu ludzi.

- Chaos będzie się wydawał nagłym chwilowym ruchem ludzi, reakcją, i nie będziemy sobie zdawali spawy z tego, że wywołana reakcja masowa może spowodować nieodwracalne skutki dla wielu ludzi. Mimo że fizycznie nic się nam nie stanie, to skutki tego chaosu, tego lęku, będą opłakane w późniejszej fazie – mówił jasnowidz Jackowski. Wskazuje, że niepokoje rozpoczną się na przełomie października i listopada.

Następnie jasnowidz Jackowski zaczął opowiadać o zagrożeniu, które może nas czekać. Czy to zwiastun kolejnej choroby? Niepokojące objawy miałyby się pokazywać na skórze, a w telewizji na pewno będzie o tym głośno.

- To jedno zagrożenie może wywoływać dwie groźne obawy: pierwsze to powietrze i to, co idzie z powietrza, albo w powietrzu, z cyrkulacją atmosferyczną. Ale też kojarzy mi się inna rzecz - mianowicie coś, to będzie osobne, coś ze skórą, na ręku, to będą takie plamy, plamki. To będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji, że ludzie mają odczyn na skórze, coś ze skórą. My to będziemy widzieli w telewizji, o tym będzie się mówiło w telewizji. Mimo to wywoła to też wielki lęk – opowiadał Krzysztof Jackowski w swojej przepowiedni.

Jasnowidz opowiadał, że będziemy widzieć w mediach, że „jacyś ludzie poza Polską nieliczni to mają”. Ma to być uznane za coś groźnego i miałoby zostać wprowadzone zalecenie, aby „unikać skupisk ludzkich”. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego „to coś, co na skórze będzie, będzie zaraźliwe, a lekarze będą oglądali ludzką skórę”. Nawet przy przekraczaniu granicy ludzie mieliby być kontrolowani pod względem zmian skórnych.

- Będzie wrzawa, że będzie ktoś oskarżany o spowodowanie możliwości sztucznej epidemii albo zagrożenia dla ludzkiego życia – kontynuował jasnowidz.

Jasnowidz z Człuchowa nawiązał jeszcze stricte do naszego kraju. Ma wrażenie, że będzie mocny problem z przyszłymi wyborami. Może nie być to wydarzenie pełne „normalności”.

- Cały czas kojarzy mi się, że nasz kraj jest w sytuacji specyficznej. Mam takie wrażenie, jakby nie miały się odbyć przyszłe normalne wybory. Mam takie wrażenie, jakby już wyborów przyszłych miało nie być. Pamiętacie, jak mówiłem podczas zarazy, że ten rząd w drugiej kadencji nie doczeka przyszłych wyborów. A potem, jeżeli one będą, to będzie to jakiś… To nawet nie będą wybory - tymczasowy rząd specjalistów bez wyborów, gdy z jakichś względów nie będzie mogło być wyborów... Bardzo dziwnie mi się Polska kojarzy na najbliższą przyszłość - zakończył Krzysztof Jackowski.

loader
Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea