Zamknij

Jasnowidz Jackowski w druzgocącej wizji. Polacy powinni robić zapasy

13.10.2022 14:33

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny przychodzi z niepokojącymi wizjami, będącymi poniekąd ostrzeżeniem przed tym, co niedługo może wydarzyć się w Polsce. Już niedługo, bo na przełomie października i listopada, w kraju mają zapaść poważne decyzje. Jasnowidz z Człuchowa wspominał także o robieniu zapasów.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wspomniał o końcówce października jako terminie, kiedy w Polsce mają zapaść „nadzwyczajne decyzje w sprawie energii elektrycznej”. Aktualne ustalenia miałyby zostać w pewnym sensie anulowane, ponieważ sytuacja się pogorszy. Czy to oznacza spore podwyżki dla obywateli?

Jasnowidz z Człuchowa znów mówił o panice, która będzie dotyczyć rzeczy, która i tak się nie wydarzy. Przeczuwa jednak ruch ze strony Władimira Putina – Rosja miałaby zastosować energetyczny szantaż, który uderzy nie tylko w Polskę, ale i w Europę.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski: nastąpi kontrolowany głód. Czeka nas prawdziwy chaos

Jasnowidz Jackowski wieszczy szantaż energetyczny

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego groźby Rosji dotyczące zastosowania broni atomowej się nie spełnią i Polacy będą mogli spać spokojnie. To jedynie pokazówka, jednak jasnowidz z Człuchowa ostrzega przed innym realnym zagrożeniem.

Rosja ma „pokazowo zrobić szantaż energetyczny”. Początkowo nie będzie się tego wydarzenia nazywało wspomnianymi słowami, ale z czasem ma okazać się, że Władimir Putin chce celowo pogrążyć Europę. Oznaki tego „szantażu” mają pojawiać się pod koniec października, w listopadzie ten kryzys miałby stać się faktem.

- Jeżeli chodzi o finanse, to mam takie poczucie, że recesja teraz jest bardzo delikatna. W momencie jak zacznie być problem energetyczny związany z oficjalnym rosyjskim szantażem, gospodarka zacznie się posuwać w dół, finanse też. Jednak jeszcze w tym roku poczujemy, że to się zaczyna „ślizgać” i będziemy martwić się o nasze oszczędności, o ich wartość – tłumaczył jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa o robieniu zapasów

Krzysztof Jackowski wielokrotnie zaznaczał, że nie ma zamiaru nikogo straszyć. Tym razem wspomniał jednak o robieniu zapasów i gromadzeniu produktów, które szybko się nie zepsują. Sprostował, iż wówczas przeczuwał, że nie będą jeszcze konieczne, teraz jednak twierdzi, żer już niedługo zapasy mogą się przydać.

- Wiele razy mówiliśmy o robieniu zapasów jak była zaraza, jak się zaczął konflikt na Ukrainie dużo z nas mówiło o zapasach. Ja nie mówiłem o zapasach, mówiłem, że nie są jeszcze konieczne. Nie twierdzę, że grozi nam głód, ale z powodu lęku, który przyjdzie niedługo do nas, dobrze by było, byśmy delikatnie poczynili jakieś zapasy, takie, które nam nie zmarnieją. To jest czas końcówka października, listopad, to jest czas, w którym warto te zapasy mieć – opowiadał jasnowidz z Człuchowa.

loader
Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea