Obserwuj w Google News

Fabijański ostro o Maffashion. „Całe życie robi zdjęcia na Instagrama”

2 min. czytania
07.10.2022 22:33
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański i Maffashion wciąż piorą brudy na forum publicznym. Po gorzkiej wypowiedzi celebrytki na temat trudnego charakteru byłego partnera, postanowił on w ostrych słowach odpowiedzieć na jej zarzuty. Przesadził?

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska
fot. PIOTR KAMIONKA/East News

Sebastian Fabijański pojawił się niedawno na premierze „Apokawixy”, najnowszego filmu w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Była to okazja do zapytania aktora nie tylko o kwestie związane z produkcją, ale również o życie prywatne.

Zobacz także:  Linkiewicz o Fabijańskim i Rafalali: jestem pewna, że ją ru**ał!

Sebastian Fabijański odgryza się Maffashion. Konflikt się zaognił

Zapytany o relacje z Julią Kuczyńską, Fabijański odniósł się do słów byłej partnerki, która określiła go jako problematycznego narcyza.

Życie zawsze ma niuanse, zawsze ma dwie strony. Żyjemy w czasach, gdzie bardzo łatwo z kogoś zrobić kata i wesprzeć ofiarę. Natomiast robimy to, nie wiedząc kompletnie, co się działo w relacjach. (…) Ja jestem narcyzem, ja się do tego przyznaję. Mam zaburzenia osobowości narcystyczne, dlatego tutaj stoję, k***a mać. Ja się nie boję do tego przyznać – zaczął od śmiałego wyznania.

Redakcja poleca

Pytanie jest tylko, czy osoba, która przez całe życie robi sobie zdjęcia na Instagramie i to jej życie kręci się wokół niej, czy aby na pewno jest pozbawiona cech narcystycznych... Ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem – powiedział aktor Pudelkowi. 

Konflikt Sebastiana Fabijańskiego i blogerki rozpoczął się od wzajemnych oskarżeń o niewierność. Od tamtej pory celebryci prześcigają się w publicznym praniu brudów.

Aktor wydał także krótki apel do swoich obserwatorów, którzy żywo interesują się życiem prywatnym Fabijańskiego i Maffashion.

Naprawdę kompletnie nie znacie prawdy! – obruszył się.

Biorąc pod uwagę tempo, w jakim eks-partnerzy przerzucają się winą – wkrótce powinniśmy ją poznać.

RadioZet.pl/Pudelek.pl