Obserwuj w Google News

Linkiewicz o Fabijańskim i Rafalali: jestem pewna, że ją ru**ał!

2 min. czytania
06.10.2022 11:39
Zareaguj Reakcja

W najnowszym filmie na kanale Maszy Graczykowskiej, Marta Linkiewicz opowiedziała m.in. o tym, co sądzi o dramie Fabijański-Rafalala. Padły mocne słowa! „Na bank coś było, tylko nie mógł powiedzieć wprost”

Linkiewicz o Fabijańskim i Rafalali: jestem pewna, że ją ru**ał!
fot. East News

Marta Linkiewicz, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, skupiła się ostatnio głównie na sporcie – zrezygnowała z imprez i odnosi sukcesy jako zawodniczka Fame MMA. O skandalu z udziałem Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali wypowiedziała się przy okazji rozmowy z Maszą Graczykowską, byłą przyjaciółką Fagaty.

Zobacz także:  Sebastian Fabijański przerywa milczenie ws. afery z Rafalalą. Czy zdradzał? „To, że tam byłem, jest moją winą”

Marta Linkiewicz o skandalu z Fabijańskim i Rafalalą. Nie przebierała w słowach

O tym skandalu długo było głośno. Popularny polski aktor, Sebastian Fabijański postanowił wycofać się z mediów społecznościowych po tym, jak światło dzienne ujrzał fakt, że nie był wierny Julii Kuczyńskiej, znanej szerzej jako Maffashion. Pojawiły się spekulacje, że aktor zdradził partnerkę z Rafalalą – transseksualną celebrytką.

Przy okazji chcę zaznaczyć, wbrew różnym interpretacjom tego wywiadu, moja zdrada nie odbyła się z Rafalalą – powiedział „Faktowi” Fabijański, stanowczo zaprzeczając plotkom.

Innego zdania jest Marta Linkiewicz, która z Maszą Graczykowską komentowała aferę podczas jedzenia sushi.

Redakcja poleca

Jestem pewna, że ją ru**ał po jakimś srogim melanżu, naćpał się. Na bank coś było, tylko nie mógł powiedzieć wprost. Jak w ogóle taki człowiek: ojciec, medialna osoba i jeszcze z Maffashion, myślę sobie, co ona musi przeżywać – powiedziała Linkimaster.

Dodała również, co sądzi o Rafalali i wyznała, że sama pozostaje z nią w niezbyt pozytywnych relacjach:

Często, jak jeżdżę przez Wolę to widzę, jak idzie sobie z pieskiem i mnie nagrywa. Ostatnio mój chłopak przeżył pierwszy chrzest w Internecie: wrzuciłam pierwsze zdjęcie z moim chłopakiem, a ona wrzuciła moje zdjęcie na swoje InstaStory i napisała „znam go, chyba wiecie skąd”. Sugerowała, że mój chłopak do niej jeździ. Odkąd pamiętam, zawsze żerowała na moich plecach, chce rozgłosu. No i mój biedny misio, było mi go tak szkoda – mówiła Linkiewicz.

A Wam jest szkoda misia?

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News