Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański zdradził Maffashion z Rafalalą? W końcu wyznał, jak było

2 min. czytania
13.07.2022 19:49
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański przyznał się, że zdradził Maffashion. Aktor zamieszany w skandal z Rafalalą postanowił odnieść się do spekulacji krążących w sieci i wyznał, czy zdradził matkę swojego dziecka z transseksualną celebrytką.

Sebastian Fabijański
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Nie cichnie afera z Sebastianem Fabijańskim i Rafalalą. Aktor, będąc pod wpływem narkotyków, miał trafić do domu transseksualnej celebrytki, ta zaś utrzymywała, że posiada nagrania dokumentujące wydarzenia z tamtej nocy. 

Upublicznienie sprawy zbiegło się z rozstaniem Fabijańskiego z Maffashion. Para nie chciała ujawnić przyczyn rozpadu związku, ale sporo dało się wywnioskować z wywiadu Pudelka z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazdor przyznał się, że w trakcie związku z blogerką miał problem z dochowaniem wierności. 

Nawet Julka o tym mówiła w wywiadzie, zapytana o seks po narodzinach, odpowiedziała, że całą miłość przelała na Bastka. (…) Miałem bardzo różne myśli, emocje, targały mną różne pomysły. Nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz. Bardzo jest mi z tego powodu przykro. Czuję wstyd. (…) Ja nigdy nie robiłem takich rzeczy. Nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj zwariowałem po prostu - zwierzył się w rozmowie tata Bastka. 

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański zdradził Maffashion z Rafalalą? 

Rafalala oficjalnie zaprzeczyła, że szantażowała Sebastiana Fabijańskiego ujawnieniem "taśm". Dodała, że treści mają być dla niego nieszkodliwe. Za to opinia publiczna ma się wkrótce dowiedzieć czegoś o Maffashion, która według Rafalali miała być jedyną osobą, "która od początku była nie w porządku". 

Portal Fakt24.pl poprosił Fabijańskiego i Kuczyńską o komentarz do słów Rafalali. Blogerka nie chciała zabierać głosu, z kolei aktor ograniczył się do krótkiego wyjaśnienia na temat swojej zdrady. Jak podkreślił, wbrew temu co się plotkuje po jego wyznaniu, nie zdradził Maffashion z transseksualną celebrytką. 

Przy okazji chcę zaznaczyć, wbrew różnym interpretacjom tego wywiadu, moja zdrada nie odbyła się z Rafalalą - podkreślił w rozmowie z "Faktem" Fabijański. 

Z relacji aktora wynika, że do zdrady doszło wcześniej, po narodzinach syna, gdy Maffashion skupiła się na obowiązkach przy dziecku. 

Jakimowicz wyśmiał Fabijańskiego i powyzywał Rafalalę w programie TVP Info. "Kłamie, że nie wie"

EN_01509745_0168
fot. Pawel Wodzynski/East News
EN_01262511_0230
fot. VIPHOTO/East News
EN_01528821_0138 (1)
fot. TRICOLORS/East News
Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS