Zamknij

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem przed kamerami. „Nie ma to jak spotkanie z ex”

26.09.2022 11:30

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty tworzyli parę. Aktorka będzie gościem programu gwiazdy TVN. Jak wyglądało spotkanie byłych kochanków?

Mucha Wojewódzki
fot. Jan BIELECKI/East News, Artur Zawadzki/East News, Screen Instagram (@kuba_wojewodzki_official)

Na początku lat dwutysięcznych Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli jedną z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Ich uczucie nie przetrwało, jednak po latach gwiazdy utrzymują dobry kontakt, nie szczędząc sobie, ku uciesze fanów, drobnych złośliwości utrzymanych w żartobliwym tonie. Aktorka odwiedziła dziennikarza w jego programie, by wypromować nowy film Patryka Vegi, w którym wciela się w matkę kontrowersyjnego reżysera. Jak potoczyło się spotkanie z jej byłym partnerem?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przekomarzają się na wizji. „Stara miłość nie rdzewieje”

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie fragment odcinka programu Wojewódzkiego, na którym para usilnie próbuje dojść do porozumienia, przekrzykując się nawzajem.

Kuba Wojewódzki zamieścił w sieci zdjęcie z byłą partnerką oraz tiktokerką Marią Jeleniewską, która także gościła w programie. W sekcji komentarzy fani celebrytów powiedzieli, co myślą o spotkaniu dziennikarza i aktorki.

- Nie ma to jak spotkanie z ex

- Kuba jak stoi w pobliżu Ani zawsze ma oczy jak stare pięć złotych (…) Gdzieś tam w środku stara miłość nie rdzewieje. Szkoda, że kiedyś im się drogi pokręciły

- Nie ma jak spotkanie po latach kochanków legendarnych niczym Romeo i Julia - wspominali.

Mucha z kolei zażartowała, że gdyby zrobili sobie z Wojewódzkim dziecko na pierwszej randce, to siedząca obok Jeleniewska mogłaby być ich córką.

Podziwiacie ich za taki dystans do siebie?

loader
Anna Mucha
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News