Obserwuj w Google News

Sara James ponownie w amerykańskim "Mam talent". Wystąpi w specjalnej edycji

Maciej Friedrich
2 min. czytania
22.11.2022 08:03
Zareaguj Reakcja

Sara James występami w amerykańskim "Mam talent" podbiła serca słuchaczy na całym świecie. Polska piosenkarka pojawi się w specjalnej edycji programu u boku największych gwiazd.

Sara James
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Sara James ma na swoim koncie zwycięstwo w 4. edycji "The Voice Kids", reprezentowała także nasz kraj w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jednak największą popularność przyniósł 14-letniej artystce występ w amerykańskiej edycji " Mam talent". Sara szła przez program jak burza, a każdy kolejny występ zachwycał jurorów i miliony widzów na całym świecie. Choć nie udało jej się zwyciężyć, młoda gwiazda zyskała międzynarodowy rozgłos. Jak informuje portal nbc.com, Polkę ponownie zobaczymy w amerykańskim "Mam talent", tym razem w edycji specjalnej.

Redakcja poleca

Sara James wraca do amerykańskiego "Mam talent". Polska piosenkarka wystąpi w specjalnej edycji show

Sara James znalazła się na prestiżowej liście 60 osób, które wystąpią w specjalnej edycji amerykańskiego "Mam talent". W programie "America's Got Talent: All-Stars" pojawią się zwycięzcy i finaliści poprzednich sezonów, ale także uczestnicy, którzy zostali okrzyknięci zjawiskami. Nic dziwnego, że w tym gronie znalazła się Sara James, która przez wiele osób była uznawana za murowaną kandydatkę do zwycięstwa. Jej głosem i wrażliwością muzyczną zachwycony był między innymi Simon Cowell, juror amerykańskiego "Mam talent", odpowiedzialny za sukces między innymi grupy One Direction.

- To było wspaniałe i fascynujące widzieć ludzi, którzy rywalizowali w amerykańskim programie i radzili sobie dobrze, a teraz stanęli w szranki z uczestnikami z całego świata. Ta dynamika jest wciągająca. To, co było naprawdę świetne, to fakt, że wiele osób zdecydowało się wrócić i ponownie rywalizować - skomentował Cowell w rozmowie z magazynem "People".

 Pierwszy odcinek "America’s Got Talent: All-Stars" zapowiedziany został na 2 stycznia 2023 roku. Występy uczestników oceniać będą Simon Cowell, Heidi Clum i Howie Mandel.