Obserwuj w Google News

Michał Bajor odwołuje koncerty. Muzyk ogłosił, że poważnie choruje

2 min. czytania
18.11.2022 07:55
Zareaguj Reakcja

Michał Bajor, zamiast świętować premierę nowego albumu, odwołuje koncerty. Muzyk poważnie zachorował i nie jest w stanie śpiewać.

Michał Bajor
fot. Pawel Wodzynski/East News

Michał Bajor ma ostatnio bardzo intensywny czas. Z końcem października znany wokalista musiał pożegnać się ze swoją ukochaną mamą, Marią. Artysta nie miał szans na danie sobie zbyt dużej przestrzeni na oddech i żałobę.

Michał Bajor poważnie zachorował. Odwołuje koncerty

Na 18 listopada zaplanowano bowiem premierę jego kolejnego albumu. Na płycie "No, a Ja?" Bajor, który niedługo będzie świętował pięćdziesięciolecie na scenie, debiutuje z materiałem wypełnionym jego autorskimi tekstami. Do tej pory słowa piosenek piosenkarza pisali inni twórcy. Na krążku pojawiły się niezwykłe duety z Ireną Santor czy Kayah.

Redakcja poleca

Niestety z powodów osobistych, a teraz zdrowotnych, Bajor nie może w pełni cieszyć się z premiery swojego nowego wydawnictwa.

Michał Bajor przekłada koncerty i przeprasza fanów: "Niestety jestem chory"

Premierze płyt zazwyczaj towarzyszą promocyjne koncerty. Jeden z nich Michał Bajor miał zagrać w dniu, w którym jego nowy album ujrzał światło dzienne, niestety do tego występu i kilku kolejnych - nie dojdzie.

Artysta poinformował fanów, że dość poważnie zachorował i nie będzie w stanie zagrać w Opolu, Lublinie, Świdnicy i Bolesławcu. Występy zostały przełożone na przyszły rok.

- Niestety jestem chory. Złapałem paskudnego wirusa krtani i prawie nie mówię - informuje Bajor swoich fanów na Instagramie.

Infekcja uniemożliwia artyście śpiewanie, jednak ten nie traci optymizmu i obiecuje, że wróci do fanów, kiedy tylko wydobrzeje. - Bardzo mi przykro, ale liczę na Państwa życzliwość i zrozumienie.