Obserwuj w Google News

Blanka wygra Eurowizję 2023? Te liczby mówią same za siebie

1 min. czytania
12.05.2023 17:01

Stało się! Blanka dostała się do finału Eurowizji 2023. Chociaż początkowo mało kto wierzył w jej sukces, teraz nie brakuje osób, które wróżą jej wygraną. Liczby mówią same za siebie.

Blanka wygra Eurowizję 2023? Te liczby mówią same za siebie
fot. Rex Features/East News

Blanka Stajkow reprezentuje Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. W czwartek awansowała do ostatniego etapu, w którym pojawią się najmocniejsi uczestnicy tegorocznej rywalizacji. Czy ma szansę wrócić do domu z tytułem zwyciężczyni?

Zobacz także: Blanka w finale Eurowizji! Gdzie i o której oglądać jej występ?

Blanka wygra Eurowizję 2023?

Przechodząc do finału Eurowizji, Blanka skutecznie zamknęła usta hejterom. Teraz do głosu doszli jej fani, którzy wierzą, że Polka wygra konkurs. Argumentem, który ma utwierdzać ich w tym przekonaniu, jest liczba wyświetleń jej eurowizyjnego występu. Jeden z użytkowników Twittera opublikował zrzut ekranu, na którym przedstawił wyniki oglądalności kilku reprezentacji.

Czy liczba odtworzeń świadczy o popularności Blanki? A może po prostu część internautów wielokrotnie oglądała występ naszej reprezentantki, bo w ostatnich tygodniach stał się on źródłem popularnych żartów? Niezależnie od odpowiedzi, trzeba przyznać, że nasza reprezentantka stanęła na wysokości zadania.

Chociaż wyniki Blanki są imponujące, jedna reprezentacja bije ją na głowę. Występ grupy „Let 3” do tej pory obejrzano prawie 3 miliony razy. Czy to właśnie Chorwaci będą największą konkurencją dla Polki?

Źródła: RadioZET.pl