Obserwuj w Google News

Viki Gabor zaprasza do różowego świata „Barbie”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

2 min. czytania
23.09.2022 13:27
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor zaprezentowała nowy singiel „Barbie”, zaskakując jednocześnie zupełnie nowym wizerunkiem nawiązującym do kultowej lalki. Słuchacze Radia ZET usłyszą utwór premierowo już po godz. 21:00 w programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”.

Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Viki Gabor powraca z nowym singlem „Barbie”. Wraz z premierowym utworem młoda wokalistka zaskakuje zarówno muzycznie, jak i wizerunkowo.

Redakcja poleca

Viki Gabor i nowy singiel „Barbie”

Viki Gabor zaprezentowała nowy singiel „Barbie”, który zapowiedziała po raz pierwszy kilka dni temu zaskakującym zdjęciem. Fotografia z piosenkarką w długich, blond włosach i wyrazistym makijażu rozgrzała polski internet do czerwoności.

Okazuje się jednak, że nowy wizerunek powstał jedynie na potrzeby najnowszego teledysku, w którym wokalistka wciela się w ikoniczny symbol popkultury, czyli Barbie.

„Barbie” to ostatni singiel Viki przed premierą jej drugiego, studyjnego albumu. Tytuł oraz data premiery płyty wkrótce zostaną ogłoszone. Utwór został utrzymany w klubowym, tanecznym klimacie, a piętnastolatka napisała go wraz z Jeremim Sikorskim oraz Mikołajem Trybulcem (Tribbs).

Ten utwór przyszedł nam do głowy totalnie spontanicznie podczas jednej z wizyt w studio. Napisaliśmy go w mgnieniu oka i chociaż ma zupełnie inny vibe niż poprzednie single promujące album, to dobrze go definiuje – opowiada on o beztroskiej imprezie i zabawie, a tworzenie całej płyty było w sumie jedną, wielką zabawą z muzą – mówi Viki.

Niedawno Viki Gabor gościła w koreańskim programie - Simply K-Pop CON-TOUR, a fanowski mash-up utworu „Afera” z Sentino i Alberto niespodziewanie rozbrzmiał na gali HIGH League, tym samym ponownie stając się jednym z największych, internetowych virali ostatnich tygodni.

RadioZET.pl/mat.prasowe