Obserwuj w Google News

Urszula Dudziak planuje przejść na emeryturę? Jej komentarz jest jednoznaczny

2 min. czytania
24.02.2021 13:00

Urszula Dudziak wkrótce skończy 78 lat. Piosenkarka nie przestaje cieszyć się dużą popularnością. Niedawno mogliśmy ją oglądać w roli jurorki w „The Voice of Poland”, a wcześniej w „The Voice Senior”. Gwiazda zorganizowała ostatnio w internecie sesję Q&A, w której trakcie jeden z fanów zapytał ją, czy planuje przejść na emeryturę i zakończyć karierę. Urszula Dudziak odpowiedziała.

Urszula Dudziak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Urszula Dudziak ma za sobą bardzo intensywne miesiące. W ostatnich latach widzowie mogli ją oglądać w „The Voice Senior” i „The Voice of Poland”, gdzie była jednym z jurorów.

Gwiazda polskiego jazzu wzięła ostatnio udział w sesji Q&A, podczas której fani zadawali jej najróżniejsze pytania. Jeden z internautów zapytał 77-latkę, czy planuje zakończyć karierę i przejść na emeryturę. Co odpowiedziała Urszula Dudziak?

Zobacz także:  Córka Urszuli Dudziak cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Myślała o samobójstwie

Urszula Dudziak zakończy karierę i przejdzie na emeryturę? Piosenkarka komentuje

Urszula Dudziak została zapytana przez jednego z fanów o plany na przyszłość. Internauta chciał dowiedzieć się, czy jurorka programów „The Voice” myśli o zakończeniu kariery i przejściu na emeryturę.

– Na co? Na emeryturę? A co to takiego jest? Mnie to w ogóle nie dotyczy. Mam przecież dopiero 77 lat i dopiero się rozkręcam (...) Jestem w takiej formie i wszystko mi wolno. Emerytura mnie nie dotyczy. Absolutnie! – skomentowała Dudziak i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Swoją odpowiedzią piosenkarka udowadnia, że wiek to tylko liczba i nie warto się nim przejmować.

Jest to najpiękniejszy okres w moim życiu – stwierdziła.

Kariera Urszuli Dudziak

Urszula Dudziak to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych polskich artystek jazzowych na świecie. Piosenkarka wydała około 50 albumów i miała okazję występować na największych scenach w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie.

Przez lata zagrała niezliczoną liczbę koncertów m.in. w Polsce, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Artystka występowała m.in. na legendarnej scenie Carnegie Hall i śpiewała z ikonami światowego jazzu. W 1979 roku została okrzyknięta Śpiewaczką Roku przez Los Angeles Times.

Zobacz także:  Urszula Dudziak komentuje aferę z błyskawicą w "The Voice of Poland". Co na to TVP?

RadioZET.pl/interia.pl