Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: będą zmiany w jury? Ta gwiazda ma nie pojawić się w kolejnej edycji

2 min. czytania
26.04.2021 18:54

Michał Szpak zniknie z "The Voice of Poland"? "Party" donosi, że wokalista nie znajdzie się w składzie jury 12. edycji wokalnego talent show. Pojawiły się też informacje odnośnie Edyty Górniak. 

The Voice of Poland
fot. Piotr Molecki/East News

"The Voice of Poland" jest jednym najpopularniejszych programów typu talent show w Telewizji Polskiej. Program, w którym osoby marzące o wokalnej karierze prezentują swój talent przed doświadczonym jury i walczą o kontrakt płytowy z renomowaną wytwórnią, co sezon przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Do tej pory wyemitowano jedenaście edycji.

Skład jury "The Voice of Poland" zmieniał się wielokrotnie. Poza weteranami show - Tomsonem i Baronem w fotelach trenerskich zasiadały takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Kayah, Maria Sadowska, Margaret i Michał Szpak. W ostatnim sezonie po raz pierwszy pojawiła się Urszula Dudziak, gwiazda znana do tej pory z "The Voice Senior". W 11. edycji zwyciężył Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka, wcześniej triumfowała Alicja Szemplińska - niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji, którą w tym roku zastąpił Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski w Radiu ZET. Dlaczego to on, a nie Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję?

The Voice of Poland 12: Michał Szpak nie pojawi się w nowej edycji? 

12. edycja "The Voice of Poland" zaplanowana jest na jesień 2021 roku. Przypomnijmy, że w zeszłym roku trenerami byli: Tomson i Baron, Edyta Górniak, Urszula Dudziak i Michał Szpak. Jak podaje magazyn "Party", skład jury w nadchodzącej edycji może już nie być taki sam. Według doniesień pisma w "The Voice of Poland 12" zabraknie Michała Szpaka. Wokalista na razie nie skomentował prasowych doniesień.  

Ostatnio sporo spekulowano także odnośnie dalszego udziału Edyty Górniak. Los diwy znanej z koronasceptycznych poglądów i zagorzałej przeciwniczki szczepień przeciwko COVID-19 miał zawisnąć na włosku. Na razie jednak nic nie wskazuje na to, by w 12. edycji "The Voice of Poland" jej fotel miał zająć ktoś inny. 

Michał Szpak ostro o Tadeuszu Rydzyku. Nie przebierał w słowach. "Hipokryzja! A kysz!"