Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: Marcelina Zawadzka nową prowadzącą. Zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan

Piotr Krajewski
2 min. czytania
06.11.2019 10:36
Zareaguj Reakcja

„The Voice of Poland 10” z nową prowadzącą. W trakcie odcinków na żywo dziesiątej edycji będziemy mogli zobaczyć Marcelinę Zawadzką, która zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli gospodyni. Przypomnijmy, że prezenterka telewizyjna i Miss Polonia 2011 prowadziła już „The Voice of Poland” w przeszłości.

The Voice of Poland 10 Marcelina Zawadzka nową prowadzącą zastąpi Barbarę Kurdej Szatan
fot. Youtube

The Voice of Poland 10: Marcelina Zawadzka nową prowadzącą. Zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan

Marcelina Zawadzka nową prowadzącą „The Voice of Poland”. Prezenterka telewizyjna i Miss Polonia 2011 będzie współprowadzić program od odcinków na żywo, które rozpoczną się już w najbliższą sobotę, 9 listopada.

W roli prowadzącej „The Voice of Poland” Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan, którą mogliśmy oglądać w ostatnich kilku edycjach. Aktorka i prezenterka zakończyła jednak współpracę z Telewizją Polską.

Marcelina Zawadzka dołączy do pozostałych współprowadzących „The Voice of Poland 10”, czyli Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Nie będzie to jednak debiut prezenterki w tym programie. Gwiazda była jedną z prowadzących podczas ósmej edycji „The Voice of Poland”.

Wracam do „The Voice of Poland” z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment, a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. Dostali szansę wypłynięcia na szerokie wody i życzę, żeby jak najwięcej osób dostrzegło ich muzyczny talent, który będzie miał szansę się rozwinąć. Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę — mówi Marcelina Zawadzka.

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska polską Whitney Houston?

Alicja Szemplińska awansowała do odcinków na żywo „The Voice of Poland 10”. 17-letnia uczestniczka robi furorę w programie i już jest uznawana za jedną za faworytek do zwycięstwa. Wielu internautów porównuję Alicję Szemplińską do Whitney Houston

>> ZOBACZ występ Alicji Szemplińskiej w trakcie Nokautów

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl,interia.pl/PK