Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Alicja Szemplińska polską Whitney Houston? Internauci wróżą jej zwycięstwo

Piotr Krajewski
2 min. czytania
04.11.2019 11:52
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska awansowała do odcinków na żywo „The Voice of Poland 10”. 17-letnia uczestniczka robi furorę w programie i już jest uznawana za jedną za faworytek do zwycięstwa. Wielu internautów porównuję Alicję Szemplińską do Whitney Houston.

The Voice of Poland 10 Alicja Szemplińska polską Whitney Houston internauci wróżą jej zwycięstwo
fot. Youtube screen

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska polską Whitney Houston? Internauci zachwyceni

Alicja Szemplińska wygra „The Voice of Poland”? Tak przynajmniej twierdzi wielu internautów. 17-latka jest jedną głównych faworytek do zwycięstwa w programie.

Nalężąca do drużyny Tomsona & Barona uczestniczka awansowała właśnie do odcinków na żywo, które rozpoczną się w najbliższą sobotę. W trakcie etapu Nokautów Alicja Szemplińska zachwyciła jurorów i widzów występem z piosenką „Get Here” z repertuaru amerykańskiej wokalistki Olety Adams.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych Alicji Szemplińskiej. Wielu z nich porównuje nastolatkę do największych diw muzyki pop i nazywa ją nawet polską Whitney Houston.

„Druga Whitney”, „znokautowała konkurencję tym występem”, zasługuje na wygraną”, „Whitney z Polski”, „w takim wieku, taki głos coś absolutnie niespotykanego, poziom światowy”, „takiego głosu jeszcze w polskiej edycji nie było” — piszą internauci.

Alicja Szemplińska z „The Voice of Poland” wygrała program „Hit Hit Hurra”

Co ciekawe, mimo bardzo młodego wieku Alicja Szemplińska miała okazję już triumfować w talent show. W 2016 roku wygrała program muzyczny „Hit Hit Hurra” emitowany przez TVP1.

Już w wieku 14 lat młoda piosenkarka otrzymała możliwość kształcenia swojego wokalu pod okiem słynnego Setha Riggsa, amerykańskiego trenera wokalnego, który współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem, Madonną, Princem czy Stevie Wonderem.

RadioZET.pl/PK