Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Kamil Bednarek zaliczył wpadkę? Internauci wytknęli mu to w komentarzach

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.10.2019 12:24
Zareaguj Reakcja

Kamil Bednarek zaliczył wpadkę w „The Voice of Poland”? Internauci byli zdziwieni utworem, który trener wybrał do pojedynku Mikołaja Macioszczyka i Kasjana Cieśli. Okazuje się, że jeden z tych uczestników wykonywał tę samą piosenkę w trakcie Przesłuchań w Ciemno.

The Voice of Poland 10 Kamil Bednarek zaliczył wpadkę internauci wytknęli mu to w komentarzach
fot. Youtube / The Voice of Poland

The Voice of Poland: Kamil Bednarek zaliczył wpadkę?

Wpadka Kamila Bednarka w „The Voice of Poland”? Sporym zaskoczeniem dla wielu internautów była jedna z Bitew, w której wystąpiło dwóch uczestników z drużyny Kamila.

W ringu zmierzyli się ze sobą Mikołaj Macioszczyk i Kasjan Cieśla. Trener podjął decyzję, że wokaliści zaśpiewają jeden ze znanych polskich hitów — „Miłość Miłość” z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Macioszczyk śpiewał dokładnie ten sam utwór podczas Przesłuchania w Ciemno.

Internauci szybko wytknęli to Kamili Bednarkowi, twierdząc, że juror zapomniał o Przesłuchaniu w Ciemno, przez co jeden z uczestników był w lepszej sytuacji przed Bitwą.

„Jak usłyszałam że będą śpiewać piosenkę, która Mikołaj śpiewał jako dodatkową w przesłuchaniach w ciemno uznałam to za niesprawiedliwie, ale okazało się że Kamil trafił z tym wyborem w dziesiątkę”, „Szkoda, że piosenka jakby specjalnie dla Mikołaja — przecież śpiewał ją jako drugą na blindach” — czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Bitwa zrobiła jednak ogromne wrażenie na widzach. Wiele osób stwierdziło, że był to jeden z najlepszych występów w całej dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. Choć Mikołaj Macioszczyk przegrał z Kasjanem Cieslą, nie odpadł z programu i awansował dalej. Uczestnik został skradziony przez Tomsona & Barona i trafił do ich drużyny.

RadioZET.pl/interia.pl/PK