Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: występ Alicji i Darii najlepszym w tej edycji? Internauci zachwyceni [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.10.2019 10:36
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska i Daria Reczek dały niesamowity występ w „The Voice of Poland”. Uczestniczki zmierzyły się w Bitwie, podczas której zaśpiewały utwór „1+1” Beyonce. Ich wykonanie oczarowało jurorów i internautów. Zdaniem wielu osób to jeden z najlepszych występów w „The Voice of Poland” od lat.

The Voice of Poland 10 występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek najlepszym w tej edycji internauci zachwyceni wideo
fot. Youtube screen

The Voice of Poland 10: niesamowity występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek

„The Voice of Poland” wkracza w kolejny etap. Już w najbliższym odcinku uczestnicy zmierzą się w Nokautach.

>>  „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”: czy będą kolejne edycje? Jest decyzja TVP

W ostatniej Bitwie dziesiątej edycji zmierzyły się Alicja Szemplińska i Daria Reczek z drużyny Tomsona & Barona. Trenerzy postawili przed nimi bardzo trudne zadanie — musiały zaśpiewać piosenkę „1+1” z repertuaru Beyonce. Uczestniczki pokazały jednak klasę i dały spektakularny występ, który z pewnością zapisze się w historii „The Voice of Poland”. Mimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki kradzieży Michała Szpaka pozostała w programie.

Alicja Szemplińska i Daria Reczek dostały nie tylko dostały od jurorów owacje na stojąco, ale także w mgnieniu oka zostały faworytkami internautów do zwycięstwa. Nagranie obejrzano już ponad 230 tysięcy razy w serwisie Youtube. Zdaniem wielu osób utalentowane uczestniczki na pewno spotkają się w finale dziesiątej edycji „The Voice of Poland” i będą walczyć o wygraną.

„Finalistki...... perfekcyjnie, pięknie, emocjonalnie”, „widzę je obydwie w finale”, „Alicja jak Whitney”,  „coś absolutnie cudownego”, „poziom światowy”, „Daria Reczek to zdecydowanie faworytka tej edycji” — piszą internauci.

Michał Szpak jako steward w „The Voice of Poland”. Tomson i Bednarek popłakali ze śmiechu [WIDEO]

RadioZET.pl/PK