Obserwuj w Google News

The Voice Senior: kiedy pierwszy odcinek programu? Marta Manowska ujawniła datę premiery

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.11.2019 13:41

„The Voice Senior” zbliża się wielkimi krokami. Prowadzącą program Marta Manowska zdradziła w mediach społecznościowych szczegóły nowej produkcji TVP. Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka „The Voice Senior”.

The Voice Senior kiedy pierwszy odcinek programu Marta Manowska ujawniła datę premiery
fot. Instagram The Voice Senior

The Voice Senior: kiedy pierwszy odcinek? Marta Manowska zdradza datę premiery

„The Voice Senior” wkrótce zadebiutuje na antenie TVP2. To kolejna już odsłona międzynarodowego formatu „The Voice”, którą zobaczą polscy widzowie. W „The Voice Senior” pojawią się tylko i wyłącznie uczestnicy po 60. roku życia.

Pierwszą polską edycję „The Voice Senior” poprowadzi Marta Manowska. Znana prezenterka telewizyjna i prowadzącą „Rolnik szuka żony” zdradziła nieco więcej szczegółów na temat nowego programu. W jednym z wpisów na Instagramie ujawniła datę emisji pierwszego odcinka „The Voice Senior” — premiera odbędzie się już 7 grudnia.

Życie na planie. Trzeba kochać. Ja chyba kocham. Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie „The Voice Senior”. Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off the rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru — napisała Marta Manowska.

The Voice Senior: jurorzy. Kto będzie w jury programu?

Kto jeszcze zasiądzie w jury polskiego „The Voice Senior”? To już pewne, że jurorami programu będą Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska i Marek Piekarczyk.

Format „The Voice Senior” był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

RadioZET.pl/PK