Obserwuj w Google News

Marta Manowska pokazała się w bikini. Fani: "Piękna figura"

Sylwia Wamej
1 min. czytania
12.09.2019 10:20
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że jej wielką miłością są podróże. Prowadząca "Rolnik szuka żony" odpoczywa właśnie na rajskich wakacjach. Na Instagramie dokumentuje swój pobyt na Bali. Ostatnio pochwaliła radosnym zdjęciem w bikini.

Marta Manowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marta Manowska pokazała się w bikini

Marta Manowska uwielbia dalekie podróże. Dziennikarka kiedy tylko ma wolną chwilę, wyjeżdża do egzotycznych miejsc. Aktualnie odpoczywa na Bali. Gwiazda "Rolnik szuka żony" publikuje zdjęcia z podróży na Instagramie. Ostatnio zaprezentowała fanom radosne zdjęcie w bikini. Pod postem posypała się lawina komentarzy komplementujących wygląd dziennikarki. "Pięknie wyglądasz", "zgrabniutka", "cudowny uśmiech. Pięknie wyglądasz w tym stroju" - rozpisywali się fani. Niektórzy z obserwatorów uważają, że Marta jest za szczupła, dlatego proponują jej... obiad."Marta ja zapraszam na obiad po powrocie bo żeberka Ci widać"- napisał zmartwiony fan.

Marta Manowska: Gwiazda "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości"

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek. Sympatię widzów zdobyła, prowadząc "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Sama zainteresowana podkreśla w wywiadach, że bardzo lubi swoją pracę. Cieszy się, że prowadzone przez nią programy pozytywnie wypłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych.

"Uważam, że programy, które prowadzę, pozytywnie wpłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych. Cieszą mnie zmiany w życiu bohaterów „Rolnika” czy „Sanatorium”, nowe związki, dzieci, które się z nich urodziły. Mam w pamięci ich uśmiechy, iskry, które pojawiały się w oczach. Dla mnie to największa nagroda" - mówiła Marta Manowska w rozmowie z magazynem "Gala".

 

RadioZEt.pl/SW