Obserwuj w Google News

The Four. Bitwa o sławę: Natalia Nykiel krytykuje Agatę Nizińską. "Chciałaś się popisać" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.03.2020 11:36

„The Four. Bitwa o sławę” to nowy muzyczny program, który mogą oglądać widzowie Polsatu. W składzie jury możemy zobaczyć m.in. Natalię Nykiel. W najbliższym odcinku jurorka pozwoli sobie na ostry komentarz po występie Agaty Nizińskiej, wnuczki słynnego polskiego aktora Wojciecha Pokory.

The Four bitwa o sławę Natalia Nykiel krytykuje Agatę Nizińską chciałaś się popisać wideo
fot. Polsat / Krystian Szczęsny

The Four: Natalia Nykiel ostro komentuje występ Agaty Nizińskiej

Natalia Nykiel to jedna z jurorek nowego programu „The Four. Bitwa o sławę”. W następnym odcinku, który zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę, wokalistka wyjątkowo ostro oceni Agatę Nizińską.

Występ wnuczki aktora Wojciecha Pokory z utworem „With a Little Help from My Friends” nie do końca spodobał się Natalii Nykiel. Jurorka wyznała, że choć Nizińska zrobiła na niej ogromne wrażenie, nie była w stanie jej uwierzyć.

My jesteśmy takim składem, że ja jestem s*ką, Kuba odnosi się często do kwestii technicznych i rytmicznych, na których ja się kompletnie nie znam, a Igor zawsze mówi, że szuka prawdy. I ja miałam wrażenie, że ci po prostu nie uwierzyłam. Miałam wrażenie, że chciałaś się przed nami popisać niż faktycznie dać coś prosto z serca — powiedziała Natalia Nykiel.

Igor Herbut zgodził się z Natalią Nykiel. Szczegółowe opinie wszystkich jurorów na temat występu Agaty Nizińskiej poznamy w trakcie najbliższego odcinka, który zostanie wyemitowany na antenie stacji Polsat w sobotę, 14 marca o godzinie 20:05.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK