Obserwuj w Google News

Agata Nizińska - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, PARTNER, RODZICE]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.03.2019 08:50
Zareaguj Reakcja

Agata Nizińska to uczestniczka nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Jest piosenkarką oraz aktorką filmową i kabaretową - wystąpiła m.in. w serialu "Wataha" i zagrała epizodyczną rolę w "Na wspólnej". Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Agaty Nizińskiej zamieszczamy poniżej.

Agata Nizińska - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [PARTNER, RODZICE]
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Agata Nizińska? Instagram, partner, rodzice, dziadek, wzrost, wiek, kariera, życie prywatne i inne informacje na temat uczestniczki nowej edycji programu "Agent Gwiazdy" zamieszczamy poniżej.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w czwartym odcinku programu i co się wydarzyło? [20.03]

Agata Nizińska z "Agent Gwiazdy" - kim jest uczestniczka programu?

Agata Nizińska pochodzi z Warszawy, ale ma włoskie, ormiańskie i tatarskie korzenie. Studiowała euoropeistykę, jednak zrezygnowała z tego kierunku na drugim roku studiów. Agata Nizińska jest absolwentką Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia w Warszawie.

Agata Nizińska karierę rozpoczęła od gry w etiudach studenckich i sztukach teatralnych. Wiele osób może kojarzyć ją przede wszystkim z kabaretów - na swoim koncie ma występy m.in. w Kabarecie Moralnego Niepokoju, Kabarecie Członek Polski czy Kabarecie TAK. Z kolei na szklanym ekranie Agata Nizińska zadebiutowała epizodyczną rolą w filmie "Wywiad". Pojawiła się także w takich serialach jak "Wataha", "Na wspólnej", "To nie koniec świata" i "Wszystko przed nami". 

Od 2013 roku Agata Nizińska rozpoczęła karierę muzyczną. Jest założycielką i wokalistką zespołu Madame Pik. Dwukrotnie solowo brała udział w polskich eliminacjach do Eurowizji, jednak nigdy nie udało jej się reprezentować naszego kraju podczas właściwego konkursu. W 2018 roku Agata Nizińska wydała album zatytułowany "niePokorna".

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Agata Nizińska w "Agencie Gwiazdy" rywalizować będzie m.in. z Katarzyną Wołejnio,  Angeliką Muchą,  Wiktorem Mrozikiem, Damianem Kordasem, Krystyną Czubówną oraz Edytą Górniak.

Agata Nizińska - wiek, wzrost, partner, rodzice, dziadek, Instagram

Agata Nizińska urodziła się 24 sierpnia 1985. W tym roku skończy 34 lata. Ma 168 cm wzrostu. Dziadkiem Agaty Nizińskiej jest aktor Wojciech Pokora. Ojciec artystki natomiast jest muzykiem.

W 2018 roku, w programie "Gwiazdy Cejrowskiego", aktorka przyznała, że jest zakochana. O partnerze Agaty Nizińskiej niewiele jednak wiadomo. 

Piosenkarka aktywna jest w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza zdjęcia z koncertów i nie tylko. Agata Nizińska na Instagramie figuruje pod nazwą: agata_nizinska

1
fot.
2
fot.

RadioZET.pl/JW