Obserwuj w Google News

Angelika Mucha - kim jest Littlemooonster96, uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
24.04.2019 14:52
Zareaguj Reakcja

Angelika Mucha to uczestniczka nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Jest blogerką i influencerką, która w internecie działa pod pseudonimem Littlemooonster96 - na Instagramie obserwuje ją blisko 1,5 miliona osób. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Angeliki Muchy można znaleźć poniżej.

Angelika Mucha - kim jest Littlemooonster96, uczestniczka "Agenta Gwiazdy"?
fot. Instagram/Littlemooonster96

Kim jest Angelika Mucha? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat blogerki Littlemooonster96 i uczestniczki "Agenta Gwiazdy" można znaleźć poniżej.

» Gimper - kim jest Tomasz Działowy, uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? «

Angelika Mucha z "Agent Gwiazdy" - kim jest Littlemooonster96?

Angelika Mucha, która w internecie działa pod pseudonimem Littlemooonster96, pochodzi z Katowic. Popularność zdobyła przede wszystkim za sprawą prowadzenia swojego kanału na Youtube, gdzie zamieszcza filmiki o trendach kosmetycznych, z haulami zakupowymi oraz prowadzi vlogi ze swoich licznych i luksusowych podróży. Filmy Angeliki Muchy na Youtube ogląda ponad 100 tysięcy osób, a subskrybuje ją blisko milion fanów. 

Littlemooonster96 niejednokrotnie podkreślała, że jej ulubionym miejscem jest Los Angeles, gdzie w przyszłości chciałaby zamieszać, a jej największym idolem jest Justin Bieber. Angelika Mucha miała okazję spotkać muzyka, co udokumentowała w swoich filmach na Youtube i na platformach społecznościowych.

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Angelika Mucha jest influencerką i regularnie współpracuje z wieloma markami, które reklamuje w social media. Na swoim koncie ma już występ w reklamie Coca-Coli. Ponadto wzięła udział także w 8. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Angelika Mucha była w parze z Rafałem Maserakiem, z którym ostatecznie zajęła 5. miejsce. Teraz blogerka jest uczestniczką programu "Agent Gwiazdy". Angelika Mucha w show zmierzy się m.in. z Edytą Górniak, Agatą NizińskąKatarzyną Wołejnio, Andrzejem Gołotą, Marią SadowskąWiktorem Mrozikiem, Aleksandrem Dobą oraz Damianem Kordasem.

Angelika Mucha - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Angelika Mucha urodziła się 20 lutego 1998 roku w Katowicach. W tym roku skończy 21 lat. Angelika Mucha ma 170 cm wzrostu. Choć blogerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to jej życie prywatne owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo zatem, czy Angelika Mucha ma chłopaka i czy była kiedyś w związku.

Angelika Mucha na Instagramie figuruje pod nazwą: Littlemooonster96. Obecnie obserwuje ją blisko 1,5 miliona osób.

»  Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? «

RadioZET.pl/JW