Obserwuj w Google News

Tata i dzieci w piosence o koronawirusie. „Antywirusowy rap” hitem internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.03.2020 19:25
Zareaguj Reakcja

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa internauci zorganizowali głośną akcję „Zostań w domu”. Dołączył do niej także Karol Koprukowiak z dziećmi. Razem stworzyli piosenkę o koronawirusie. Wideo podbija polski internet. - Tak radzimy sobie z siedzeniem w domu - napisał tata.

Tata i dzieci w piosence o koronawirusie antywirusowy rap hitem internetu wideo
fot. Youtube screen

Piosenka o koronawirusie. „Antywirusowy rap” hitem polskiego internetu

Akcja „Zostań w domu” podbija sieć. Internauci namawiają Polaków do pozostania w domach, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się pandemii koronawirusa

>> Koronawirus w Polsce: liczba zachorowań, zalecenia. RAPORT

Do międzynarodowej inicjatywy dołączył również Karol Koprukowiak z rodziną. Mężczyzna uwielbia muzykować ze swoimi dziećmi. Wspólnie stworzyli piosenkę o koronawirusie. W ten uroczy sposób namawiają Polaków do pozostania w domach i zachowania ostrożności w najbliższym czasie.

– Koronawirusie chcesz dostać tu się. Lecz my się nie damy, bo z domu się nie ruszamy! – śpiewa Helenka.

– A teraz to złap, antywirusowy rap. Myję ręce często, mydło nakładam gęsto i jeszcze to złapcie – nie kaszlę na babcię – rapuje jej starszy brat Jonasz.

Internauci są zachwyceni piosenką, a nagranie wideo już podbija sieć.

„Mam nową piosenkę do śpiewania przy myciu rąk”, „Zakochałam się! Aż chce się zostać w domu”, „Mądrze, dojrzale, wzorcowo, wspaniale i.... przeuroczo” – piszą internauci pod filmikiem.

RadioZET.pl/tvn24.pl/PK