Obserwuj w Google News

Super Bowl 2020: nagranie z Jennifer Lopez i Shakirą tuż po występie. Tego nie pokazali w telewizji

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.02.2020 16:25
Zareaguj Reakcja

Występ Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020 okazał się wielkim hitem. Pojawiały się plotki, że wokalistki prywatnie się nie lubią. Do internetu wyciekło jednak nagranie z momentu, którego nie pokazano już w telewizji. Widzimy na nim, jak J.Lo i Shakira przytulają się tuż po występie na Super Bowl 2020. 

Super Bowl 2020 nagranie z Jennifer Lopez i Shakirą po występie tego nie pokazali w telewizji
fot. ELSA/Getty AFP/East News, Twitter screen

Super Bowl 2020: Jennifer Lopez i Shakira przytuliły się po występie WIDEO

Jennifer LopezShakira oczarowały widzów z całego świata swoim występem na Super Bowl 2020. Internauci docenili dopracowane do perfekcji kilkunastominutowe show obu piosenkarek.

ZOBACZ: występ Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020 [WIDEO]

Od kilku tygodni krążyły jednak doniesienia, że Jennifer Lopez i Shakira nie przepadają za sobą, przez co przygotowania do występu na Super Bowl 2020 nie idą zbyt dobrze. Wszystko na to wskazuje, że informacje te były jedynie głośnymi plotkami, a gwiazdy prywatnie bardzo się lubią.

Do internetu trafiło krótkie wideo nagrane najprawdopodobniej przez jednego z widzów na stadionie na Florydzie. Widzimy na nim Jennifer Lopez i Shakirę, które gratulują sobie i przytulają się tuż po występie na Super Bowl 2020. Miły moment pomiędzy wokalistkami nie został już jednak pokazany w telewizji.

>> SKANDAL na Super Bowl 2020 z Beyonce i Jayem-Z. Internauci oburzeni [WIDEO]

RadioZET.pl/PK