Obserwuj w Google News

Super Bowl 2020: Polska tancerka wystąpi z Jennifer Lopez. Wielki sukces Klaudii Antos

Piotr Krajewski
1 min. czytania
30.01.2020 12:14
Zareaguj Reakcja

Klaudia Antos wystąpi razem z Jennifer Lopez na Super Bowl 2020. To wielki sukces dla polskiej tancerki, która pochwaliła się zdjęciem z próby przed słynnym występem. Przypomnijmy, że w trakcie Super Bowl 2020 wystąpi również Shakira.

Super Bowl 2020 Klaudia Antos polska tancerka wystąpi z Jennifer Lopez
fot. Instagram screen

Super Bowl 2020: Polska tancerka Klaudia Antos zatańczy z Jennifer Lopez

Super Bowl to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale także popkulturowe. Koncert w przerwie meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim przyciąga miliony widzów i jest szeroko komentowany w mediach.

W trakcie Super Bowl 2020 zobaczymy występy  Shakiry i Jennifer Lopez. Okazuje się, że na scenie pojawi się również Polka — Klaudia Antos. 22-letnia tancerka postanowiła pochwalić się, że wystąpi w Miami u boku J.Lo. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z jednej z prób z wielką gwiazdą.

Trzeba przyznać, że występ na Super Bowl 2020 to ogromny sukces dla tancerki urodzonej w Krakowie. Polscy widzowie mogą kojarzyć Klaudię Antos z popularnego programu „You Can Dance — Po prostu tańcz”, który przez wiele lat był emitowany na antenie TVN. Miała też okazję współpracować z wieloma polskimi gwiazdami, m.in. Dodą, Eweliną Lisowską, Marylą Rodowicz i Rafałem Brzozowskim.

Super Bowl 2020 odbędzie się 2 lutego 2020 roku. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zostanie rozegrany na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens. 

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć!

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/PK