Obserwuj w Google News

Super Bowl 2020: Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas hymnu USA. Internauci: "Wstyd" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.02.2020 12:23

Beyonce i Jay-Z w ogniu krytyki po Super Bowl 2020. Do sieci trafiło nagranie, gdzie widać, jak para nie wstała podczas hymnu USA. Zachowanie Beyonce i Jay-Z oburzyło wielu amerykańskich internautów. Ich zdaniem gwiazdy okazały brak szacunku.

Super Bowl 2020 Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas hymnu USA internauci wstyd wideo
fot. Youtube screen

Super Bowl 2020: Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas hymnu USA. Fala krytyki ze strony internautów

Beyonce i Jay-Z zostali zaatakowani przez amerykańskich internautów po tym, jak do internetu wyciekło wideo z Super Bowl 2020. Na nagraniu z trybun widać gwiazdorską parę, która nie zdecydowała się wstać z miejsc w trakcie hymnu Stanów Zjednoczonych. Na stadionie w Miami Gardens wykonywała go na żywo Demi Lovato.

>>  Super Bowl 2020: występ Jennifer Lopez i Shakiry hitem sieci. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Widzowie nie kryją oburzenia zachowaniem Beyonce i Jaya-Z. Wielu internautów krytykują parę za brak szacunku dla amerykańskich tradycji.

„Wstyd”, „Za pieniądze nie kupisz manier, moralności, charakteru i klasy”, „Szukają uwagi” — napisali oburzeni internauci.

Mówi się, że kontrowersyjny gest Beyonce i Jay-Z jest związany z głośną sprawą Colina Kaepernicka. W ten sposób para chciała wesprzeć byłego zawodnika ligi NFL. W 2016 roku sportowiec uklęknął na boisku podczas hymnu Stanów Zjednoczonych. W ten sposób sportowiec zamanifestował swój sprzeciw wobec dyskryminacji rasowej i brutalności policji w stosunku do ludności afroamerykańskiej w USA. Kaepernick został wyrzucony z NFL i mocno skrytykowany przez samego Donalda Trumpa.

RadioZET.pl/people.com/PK