Obserwuj w Google News

Shakira kiedyś. Tak wyglądała w latach 90., zanim stała się sławna [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.10.2019 14:39
Zareaguj Reakcja

Shakira słynie dziś ze swojej pięknej fryzury. Od wielu lat długie i gęste blond loki są jej znakiem rozpoznawczym. Nie zawsze jednak tak było. W latach dziewięćdziesiątych Kolumbijka prezentowała się zupełnie inaczej. Poniżej możecie zobaczyć, jak Shakira wyglądała kiedyś, zanim stała się sławna. Zmieniła się nie do poznania.

Shakira kiedyś tak wyglądała w latach 90 zanim stała się sławna zdjęcia foto
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Shakira kiedyś. Tak wyglądała zanim stała się sławna [ZDJĘCIA]

Shakira kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Okazuje się, że na początku swojej kariery utalentowana Kolumbijka miała kompletnie inny wizerunek. Aż trudno uwierzyć, że ta sympatyczna brunetka zmieniła się niedługo później w blondwłosą piękność, za którą szaleje cały świat.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć i nagrania Shakiry z lat dziewięćdziesiątych, kiedy dopiero stawiała pierwsze kroki w branży muzycznej. Kariera piosenkarki początkowo rozwijała się jedynie w Kolumbii. Dopiero po kilku latach została zauważona przez resztę świata i zaczęła nagrywać muzykę również w języku angielskim. Wraz z wydaniem hitowego „Whenever, Wherever” Shakira zmieniła kompletnie swój wizerunek i szybko stała się gwiazdą światowego formatu.

Super Bowl 2020: Shakira i Jennifer Lopez wystąpią. Kiedy odbędzie się koncert?

Shakira i Jennifer Lopez będą gwiazdami Super Bowl 2020. Informacja o występie została już oficjalnie ogłoszona, a piosenkarki rozpoczęły przygotowania do wielkiego występu. To będzie pierwszy raz, kiedy słynne latynoskie wokalistki pojawią się razem na scenie.

Super Bowl 2020 odbędzie się 2 lutego 2020 roku. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zostanie rozegrany na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens.

RadioZET.pl/PK