Obserwuj w Google News

Sara James zmieniła wizerunek po powrocie do Polski. Zaskoczyła fanów metamorfozą

1 min. czytania
28.09.2022 11:47
Zareaguj Reakcja

Sara James opublikowała wideo na swoim Instagramie. Zaskoczyła fanów całkiem nowym wizerunkiem. Wokalistka nie wygląda już jak w amerykańskim "Mam talent".

Sara James
fot. Piotr Molecki/East News

Sara James nie wygrała amerykańskiej edycji "Mam talent" chociaż kciuki za młodą wokalistkę trzymała cała Polska. Również w Stanach nie brakowało zwolenników artystki. Po finałowym odcinku widzowie podzielili się na dwa obozy. Jedni protestowali. twierdząc, że Polka zasłużyła na wygraną, inni zaznaczali, że wokalistka nie powinna w ogóle brać udziału w programie.

Sara James zmieniła wizerunek. Zaskoczyła fanów metamorfozą

Po powrocie do Polski James nie zwalnia tempa i z zapałem pracuje nad rozwojem swojej kariery. Dziewczyna podkreśla, że ma co robić w naszym kraju i póki co nie planuje kolejnego wyjazdu do USA, chociaż w przyszłości, takiego nie wyklucza.

Redakcja poleca

Artystka już wkrótce pojawi się na scenie podczas finału trasy grupy LemON. Sara James postanowiła zapowiedzieć wydarzenie swoim fanom na Instagramie.

Sara James przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Jednak to nie informacja o koncercie zaskoczyła słuchaczy młodej wokalistki najbardziej. 14-latka nie wygląda już tak, jak podczas finałowego odcinka amerykańskiego "Mam talent".

Sara James zdecydowała się na metamorfozę i zmieniła kolor włosów. Co prawda nie jest to drastyczna metamorfoza, ponieważ wokalistka dalej jest posiadaczką długich, kręconych włosów zaplecionych w warkoczyki, jednak na pewno nowa fryzura dodała jej charakteru.

Poniżej możecie zobaczyć nowy kolor włosów Sary James. Wokalistka postawiła na wyrazisty burgund.

Saara James
fot. Sara James/Screen/Instagram