Obserwuj w Google News

Sara James po finale "Mam talent" trafi do wytwórni Simona Cowella? "Podpisze umowę"

2 min. czytania
22.09.2022 10:22
Zareaguj Reakcja

Sara James nie wygrała w finale amerykańskiego "Mam talent", ale ma duże szanse na zrobienie kariery w USA. Czy 14-letnia Polka podpisze kontrakt z Simonem Cowellem? Juror wróży jej wielki sukces.

Sara James / Simon Cowell
fot. screen: YouTube America's Got Talent

Sara James podbiła serca słuchaczy w Stanach Zjednoczonych swoimi świetnymi występami w amerykańskiej edycji "Mam talent". Choć wiele osób wróżyło jej zwycięstwo, zajęła miejsce poza pierwszą piątką finalistów, co wywołało w USA spore oburzenie. Choć nie zwyciężyła, specjaliści wróżą jej imponującą karierę. Być może już niedługo 14-latka zostanie jedną ze wschodzących gwiazd światowej muzyki. Zachwycony Polką był jeden z jurorów show, łowca talentów Simon Cowell, współtwórca sukcesu między innymi One Direction i Kelly Clarkson. Czy Sara może liczyć na kontrakt z jego wytwórnią?

Redakcja poleca

Sara James będzie współpracować z Simonem Cowellem? Juror "Mam talent" o kontrakcie polskiej gwiazdy

Kanadyjski serwis Entertinment Tonight zapytał Cowella, czy jego wytwórnia podpisze kontrakt płytowy z Sarą James. Okazało się, że juror sprzedał swoje udziały w firmie, więc decyzja nie należy do niego. Nie wątpi jednak, że Polka może liczyć na duże zainteresowanie i ma szansę na kontrakt.

- Pisałem już, że od roku nie mam już wytwórni płytowej. Jednakże myślę, że podpisze umowę - ocenił.

Zdaniem Simona, Sara, choć bardzo młoda, ma ogromny potencjał i jest świadoma swojego talentu, a do tego bardzo pracowita. Zyskała w Stanach Zjednoczonych wielu oddanych fanów.

- Wydaje mi się, że najważniejszą rzeczą dla niej jest to, czego ona się teraz uczy – jaką artystkę chce być? Ponieważ jest teraz wielu ludzi tworzących muzykę. Dobrą rzeczą jest to, że jest super skoncentrowana, super utalentowana, naprawdę lubiana. Nawiasem mówiąc, ogromny, ogromny talent. Ona się nie podda. Tak to czuję - podsumował.

Miejmy nadzieję, że niedługo będziemy mogli cieszyć się z kolejnych sukcesów James na arenie międzynarodowej.

- Nie mogę się doczekać, aby pokazać ludziom, co mi siedzi głęboko w sercu - powiedziała sama artystka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.