Obserwuj w Google News

Oscary 2020: wzruszający występ Billie Eilish. Oddała hołd m.in. Koby'emu Bryantowi [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
10.02.2020 06:41
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish wystąpiła na Oscarach 2020. Młoda piosenkarka dała bardzo wzruszający występ z piosenką „Yesterday” The Beatles, którym uhonorowała zmarłe w ostatnich miesiącach gwiazdy ze świata kina i show-biznesu.

Oscary 2020 Billie Eilish dała wzruszający występ oddała hołd Kobyemu Bryantowi WIDEO
fot. Youtube screen

Oscary 2020: Billie Eilish wystąpiła. Wzruszający występ z utworem The Beatles

Billie Eilish dała bardzo wzruszający występ na Oscarach 2020. Na scenie towarzyszył jej brat - Finneas. Amerykańska gwiazda i wielokrotna zdobywczyni nagrody Grammy zaśpiewała na żywo utwór „Yesterday”, jedną z najsłynniejszych ballad z repertuaru The Beatles.

>>  Oscary 2020: kto wygrał? Pełna lista zwycięzców [WYNIKI]

W ten sposób Billie Eilish uhonorowała aktorów, twórców filmowych i przedstawicieli show-biznesu, którzy odeszli w ostatnim czasie. W trakcie występu na ekranach pojawiały się zdjęcia zmarłych gwiazd, m.in. Koby'ego Bryanta i Kirka Douglasa.

O występie Billie Eilish na Oscarach 2020 spekulowało się od dawna. Plotkowano, że tego wieczoru 18-letnia wokalistka może po raz pierwszy wystąpić z utworem nagranym specjalnie do „Nie czas umierać”, nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Tak się jednak nie stało, a fani przygód agenta 007 będą musieli jeszcze trochę poczekać na piosenkę promującą kolejny film.

RadioZET.pl/PK