Obserwuj w Google News

Wielki sukces polskich producentów. Stworzyli piosenkę dla Nicki Minaj [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.03.2022 13:43
Zareaguj Reakcja

Szamz i Swizzy to polscy producenci, którzy robią karierę za oceanem. Polacy pochwalili się właśnie, że współtworzyli utwór dla Nicki Minaj. Amerykańska raperka opublikowała fragment piosenki w mediach społecznościowych.

Nicki MInaj
fot. Instagram screen / Nicki Minaj

Nicki Minaj to jedna z najpopularniejszych raperek w świecie hip-hopu. Na swoim koncie ma wiele przebojów i współpracę z największymi gwiazdami, m.in. Rihanną, Justinem Bieberem, Britney Spears, Arianą Grande, Madonną czy Beyonce.

Do osób, które miały okazję współpracować z amerykańską raperką, dołączyli właśnie polscy producenci – Szamz i Swizzy.

Redakcja poleca

Nicki Minaj współpracuje z polskimi producentami. Wielki sukces Szamza i Swizzy’ego

Wielki sukces polskich producentów. Szamz i Swizzy mogą pochwalić się współpracą z Nicki Minaj. Polacy stworzyli utwór dla znanej gwiazdy wraz z amerykańskim producentem Papiyerr, który już wcześniej miał okazję pracować z raperką.

Niewykluczone, że utwór pojawi się na kolejnej płycie artystki, co byłoby dużym osiągnięciem dla polskich producentów. Minaj opublikowała krótki fragment piosenki na Instagramie i zasugerowała, że kawałek może trafić na jej najnowszy album. Tytuł utworu nie jest znany.

Powiedziałam @bigfenditv, że ta piosenka została usunięta z albumu i właśnie mieliśmy godzinną kłótnię – napisała raperka.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy ukaże się piąta płyta Nicki Minaj.

Warto dodać, że Szamz może pochwalić się już sporym sukcesem. Wyprodukowany przez niego utwór "Showin Off, Pt.2" znalazł się na pośmiertnym albumie "Shoot for the Stars, Aim for the Moon" popularnego amerykańskiego rapera Pop Smoke’a. 20-latek został zastrzelony w lutym 2020 roku.

RadioZET.pl/rytmy.pl

Axl Rose Kesha Eminem
10 Zobacz galerię
fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS, SIPA PRESS/EAST NEWS, AP/East News