Obserwuj w Google News

Muniek Staszczyk mówi po raz pierwszy o wylewie. Opublikował nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.10.2019 10:41
Zareaguj Reakcja

Muniek Staszczyk opublikował wideo, w którym po raz pierwszy opowiedział o przebytym wylewie. Przypomnijmy, że w lipcu lider T.Love trafił do szpitala w trakcie pobytu w Londynie.

Muniek Staszczyk mówi pierwszy raz o wylewie opublikował wideo w internecie
fot. VIPHOTO/East News

Muniek Staszczyk mówi o wylewie. Opublikował wideo

Muniek Staszczyk przeszedł wylew w połowie lipca tego roku. Poważne problemy zdrowotne muzyka pojawiły się w trakcie krótkiego pobytu w Wielkiej Brytanii. Lider T.Love trafił w ciężkim stanie do szpitala.

>> „Taka młoda z udarem?” Nagranie studentów poruszyło internautów [WIDEO]

Po kilku miesiącach od wylewu Muniek Staszczyk postanowił po raz pierwszy wydać oficjalne oświadczenie w formie wideo. Dotychczas komunikował się z fanami jedynie za pomocą wpisów w mediach społecznościowych. Na najnowszym nagraniu potwierdził, że wrócił już do domu po dwumiesięcznym pobycie w warszawskim szpitalu i powoli wraca do zdrowia.

Chciałem Wam powiedzieć parę słów, bo długo nie mówiłem nic, ponieważ po prostu nie mogłem mówić ze względu na moją chorobą. Wracam do siebie. Wracam powoli do rzeczywistości. Jestem po wylewie. Dzięki Bogu los się ze mną łaskawie obszedł. Chodzę, mówię, siedzę, rozmawiam, słyszę i widzę. To jest najważniejsze — powiedział Muniek Staszczyk i dodał: „Chciałem wszystkim serdecznie podziękować, bardzo szczerze. Wszystkim ludziom. Nie tylko fanom muzyki. Za wsparcie i ciepłe słowa”.

Muniek Staszczyk przyznał także, że obecny tydzień jest niezwykle ważny dla niego. To właśnie w ciągu najbliższych dni na rynku ukażą się jego dwa nowe wydawnictw: książka „King!” (16 października) i solowa płyta „Syn Miasta” (18 października), który promuje wielki przebój „Pola”. Premierze albumu nie będzie jednak towarzyszyć trasa koncertowa, ponieważ lider T.Love nie może na razie koncertować.

Czeka mnie jeszcze długa rekonwalescencja, ćwiczenia i powrót do szpitala — dodał.

RadioZET.pl/PK