Obserwuj w Google News

Michele Morrone w nowym singlu "Beautiful". Gwiazdor "365 dni" śpiewa o miłości [WIDEO]

2 min. czytania
09.03.2021 09:36
Zareaguj Reakcja

Michele Morrone zaprezentował nowy singiel „Beautiful”. To zapowiedź drugiej płyty wokalisty i aktora, który zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki roli w filmie „365 dni”.

Michele Morrone
fot. mat. prasowe / Giuseppe Foglia

Michele Morrone robi furorę na całym świecie. Głośna rola w polskim filmie „ 365 dni” sprawiła, że przystojny Włoch zdobył ogromną popularność i zaczął dostawać mnóstwo propozycji m.in. pracy w modelingu.

Gwiazdor „365 dni” spełnia się także jako wokalista. Do internetu trafił właśnie nowy singiel Michele Morrone’a „Beautiful”, który zapowiada drugi album włoskiego artysty.

Zobacz także:  Michele Morrone trafił do szpitala. Gwiazdor "365 dni" jest po operacji [FOTO]

Michele Morrone i nowy singiel „Beautiful”

Michele Morrone powrócił z zupełnie nowym singlem „Beautiful”, w którym artysta porusza temat intensywnego uczucia, jakim jest miłość.

 Bez względu na to, czy jesteś gotowy na miłość czy nie, gdy zastanawiasz się, czy to właściwy moment, miłość zawsze sprawia, że czujemy, że wszystko jest na swoim miejscu. To uczucie będzie cię więc śledzić, aż w końcu się mu poddasz – mówi Morrone.

Nowy singiel „Beautiful” to zapowiedź drugiej płyty Michele Morrone’a. Pierwszy album 30-latka zdobył popularność w wielu krajach, m.in. w Polsce, gdzie pokrył się platyną. Przy jego tworzeniu Włoch współpracował z polskimi producentami – Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Patrykiem Kumórem.

Michele Morrone stracił rolę w serialu Netflixa

Michele Morrone stracił rolę w serialu Netflixa. Włoch miał wystąpić w „Toy Boy”, ale z powodu problemów zdrowotnych nie pojawi się w produkcji. W lutym 30-latek przeszedł operację pleców i obecnie dochodzi do siebie po zabiegu.

Zobacz także:  Michele Morrone o kontynuacji "365 dni". Kiedy druga część? Massimo zdradza szczegóły