Zamknij

Michele Morrone trafił do szpitala. Gwiazdor "365 dni" jest po operacji [FOTO]

17.02.2021 15:47

Michele Morrone znalazł się w szpitalu i przeszedł operację. Co mu dolegało? Filmowy Massimo z "365 dni" opublikował zdjęcie po zabiegu i zdradził jak się czuje.

Michele Morrone
fot. TRICOLORS/East News

Michele Morrone zdobył popularność w Polsce dzięki roli Massima w filmie "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Postać władczego bossa mafii, który nawiązuje perwersyjny romans z Laurą Biel (Anna Maria Sieklucka) wyniosła go na szerokie wody show-biznesu i sprawiła, że przystojny Włoch zaczął otrzymywać coraz więcej propozycji, m.in. wystąpił w kampanii Dolce&Gabbana oraz zagrał w hiszpańskim thrillerze "Toy Boy"

Michele Morrone poza aktorstwem angażuje się w masę różnych projektów. Aktor stworzył własną markę oferującą elegancką bieliznę i bikini. Niedawno fatałaszkami projektu przystojnego Włocha chwaliła się Blanka Lipińska, która podczas wakacji zaprezentowała się w odważnie skrojonym kostiumie i szlafroku marki Aurumroma. Pisarka i włoski gwiazdor wkrótce ponownie spotkają się na planie, tym razem ekranizacji drugiej części o przygodach Laury i Massima "Ten dzień". 

Blanka Lipińska w bikini projektu Michele Morrone. "Majtki nie pozostawiają wiele wyobraźni" [FOTO]

Michele Morrone przeszedł zabieg w szpitalu 

Michele Morrone zaniepokoił zdjęciem zamieszczonym na Instastories. Aktor wrzucił zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy go leżącego w łóżku z wpiętym wenflonem. Z krótkiego opisu dowiadujemy się, że filmowy Massimo ma za sobą drobny zabieg chirurgiczny. Nie wiadomo, czego dotyczył pobyt w szpitalu, ale Michele zapewnił, że wszystko jest już w porządku. Aktor szybko wrócił do domu, o czym poinformował w kolejnej relacji, ogłaszając radośnie "Home, sweet home". 

Michele Morrone o kontynuacji "365 dni". Kiedy druga część? Massimo zdradza szczegóły

michele morrone
fot. Instastory:@iammichelemorroneofficial
loader