Obserwuj w Google News

Michael Buble nagrał wideo z synkiem. 6-letni Noah niedawno pokonał raka wątroby

Piotr Krajewski
2 min. czytania
27.04.2020 14:54

Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato prowadzą od kilku tygodni relacje live na Instagramie, w których trakcie rozmawiają z fanami. Na najnowszym nagraniu pojawił się także ich najstarszy syn Noah. To pierwsze wideo od czasu, kiedy 6-letni chłopiec pokonał raka wątroby.

Michael Buble nagrał wideo z synkiem 6-letni Noah niedawno pokonał raka wątroby
fot. Youtube screen

Michael Buble nagrał wideo z synkiem. Noah niedawno pokonał raka wątroby

Michael Buble to szczęśliwy tata trójki dzieci. Ostatnie lata nie były jednak łatwe dla rodziny piosenkarza. W 2016 roku u jego wówczas 3-letniego syna Noah zdiagnozowano raka wątroby. Przez kilka lat chłopiec walczył o powrót do zdrowia — musiał przejść m.in. poważną operację. Szczęśliwie udało mu się pokonać chorobę.

Kilka dni temu Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato prowadzili relację live w mediach społecznościowych, w której trakcie przed kamerą pojawił się wspomniany Noah. Wszystko na to wskazuje, że 6-letni dziś chłopiec jest w świetnej formie i czuje się naprawdę dobrze.

Michael Buble mówi ze łzami w oczach o chorobie syna

Pod koniec 2018 roku Michael Buble był kolejnym gościem „Carpool Karaoke”, popularnego programu Jamesa Cordena. W trakcie odcinka prowadzący porozmawiał z artystą o chorobie syna. Piosenkarz nie ukrywał wzruszenia i przyznał, że to dla niego niezwykle trudny temat.

Mówienie o tym sprawia wiele bólu. Kiedy otrzymaliśmy diagnozę… Moje życie się skończyło — powiedział Bublé i przyznał: "Wciąż nie jest ze mną dobrze. Stałem się tą siłą, która jakoś pociągnie i podniesie nas, sprawi, że będziemy myśleć pozytywnie. Kiedy pozbyliśmy się nowotworu i zakończyliśmy chemię, po prostu załamałem się z emocji. Do tej pory moja żona pomaga mi się podnieść"

 

RadioZET.pl/PK