Obserwuj w Google News

Margaret i Natalia Szroeder raperkami? Ich wspólny singiel „Sold Out” zaskoczy słuchaczy [WIDEO]

2 min. czytania
12.02.2021 15:08
Zareaguj Reakcja

Margaret wróciła z nową płytą „Maggie Vision” inspirowaną hip-hopem i muzyką urban. Album promuje wspólny singiel z Natalią Szroeder zatytułowany „Sold Out”, w którym piosenkarki odważnie pokazują, jak radzą sobie z rapowaniem.

Margaret
fot. mat. prasowe

Margaret coraz śmielej czuje się w muzyce hip-hop. Po nominowanej do Fryderyka płycie „Gaja Hornby” przyszła pora na kolejny album, na którym artystka ponownie inspiruje się właśnie tym gatunkiem muzycznym.

Do sklepów trafiła właśnie nowa płyta Margaret „Maggie Vision”. Wraz z premierą albumu piosenkarka Margaret zaprezentowała najnowszy singiel „Sold Out” z udziałem  Natalii Szroeder.

Margaret i Natalia Szroeder rapują w nowym singlu „Sold Out”

Margaret i Natalia Szroeder raperkami? W nowym, utrzymanym w klimacie hip-hopu singlu „Sold Out” wokalistki prezentują swoje umiejętności raperskie.

Piosenka doczekała się także oficjalnego teledysku, który zaskakuje intrygującymi ujęciami i nieoczywistą pracą kamer. Wideoklip stworzyli Łukasz Zabłocki i Papaya Films.

Zobacz także:  Margaret szczerze o braniu narkotyków. Odważne wyznanie: "Robi się ze mnie ćpunkę"

Margaret wydała nową płytę „Maggie Vision”. O czym jest album?

Nowa płyta Margaret „Maggie Vision”, którą promowały wcześniej m.in. single „Reksio” czy „Roadster”, łączy w sobie dwie muzyczne fascynacje piosenkarki, czyli hip-hop i urban music. Jak zdradza wokalistka, tym album chce opowiedzieć o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu oraz tuż obok.

Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie „Gaja Hornby” były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody – mówi artystka.

Zobacz także:  Margaret ostro o Polakach w piosence "No Future". Gwiazda chce wyjechać z kraju

Margaret stworzyła nową płytę wraz z KaCeZetem, producentem muzycznym i prywatnie partnerem piosenkarki. Wokalistka nie ukrywa, że muzyka hip-hop stała się jej wielką inspiracją.

Bardzo szanuję swoją dotychczasową drogę. Sama współpraca ze światowej klasy producentami naprawdę wiele mnie nauczyła, choć aktualnie wydaje się to być dość poprawne i wygładzone. Hip-hop jako gatunek jest natomiast bardzo szczery, często w kontrze do ogólnych sloganów i taki »in your face«, co bardzo mi pomogło opowiedzieć moją historię – dodaje.

Wokalistka przyznaje, że nowa płyta „Maggie Vision” jest dla niej niezwykle ważna: „Jeśli na „Gai” dużo tematów musiałam jeszcze korygować i uważać, żeby czegoś nie powiedzieć, bo może Margaret nie wypada, tak teraz czuję, że… już poszło. I dlatego traktuję „Maggie Vision” jako najbardziej mój album dotychczas. To jest właściwie mój prawdziwy debiut. Jestem aż cała w emocjach, co będzie dalej”.

RadioZET.pl/mat.prasowe