Obserwuj w Google News

Maneskin zaspokaja ciekawość fanów. Muzycy pokażą kulisy koncertów i ich życia prywatnego

2 min. czytania
12.08.2022 10:31
Zareaguj Reakcja

Maneskin odpowiada na potrzeby swoich fanów. Artyści dadzą się poznać słuchaczom nieco bliżej. Muzycy pokażą kulisy koncertów i prywatnego życia.

Maneskin
fot. AP/Associated Press/East News

Maneskin to aktualnie jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów młodego pokolenia na świecie. Do niedawna niewiele osób wiedziało o istnieniu niepokornej włoskiej formacji, jednak wszystko zmieniło się podczas Eurowizji 2021. Wówczas świat oszalał na punkcie Damiano i spółki.

Maneskin zdradza kulisy tras koncertowych i życia prywatnego

Wraz ze wzrostem popularności autorów hitu "Zitti e buoni" wzrosło także zainteresowanie fanów samymi członkami kapeli. Oddani słuchacze nie tylko wyczekują koncertów i nowych nagrań idoli, ale też chcą ich jak najlepiej poznać.

Redakcja poleca

Muzycy Maneskin postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich słuchaczy i zdradzić, co dzieje się, kiedy na scenie gasną światła, a artyści odkładają mikrofon i instrumenty. Włosi zapowiadają cykl materiałów wideo, które będą ukazywały się na ich YouTube.

Maneskin rusza z cyklem "On the Road" na YouTube

Pierwszy film z serii "On the Road" już pojawił się na oficjalnym kanale zespołu. Muzycy w ramach serii będą pokazywać na nagraniach kulisy tras koncertowych, ale także sporo smaczków ze swojego prywatnego życia. Dzięki materiałom fani będą mogli bliżej poznać poszczególnych członków kapeli w ich naturalnym środowisku.

Jak czytamy w zapowiedzi materiału:

Chcieliście trochę materiału zza kulis? Trochę backstage'u? Dostaniecie całą serię nagrań.

Pierwszy odcinek "On the Road" obejmuje podróże Maneskin po letnich festiwalach. W tym roku muzycy odwiedzili między innymi polski Open'er organizowany w Gdyni.

Poniżej znajdziecie pierwszy odcinek nowego cyklu filmów prosto od Maneskin.

Oglądaj