Obserwuj w Google News

Lenny Kravitz łączy siły z ONZ i dołącza do akcji #FightRacism. Promuje ją utwór „Here To Love”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.11.2019 16:00
Zareaguj Reakcja

Lenny Kravitz, we współpracy z Biurem Praw Człowieka ONZ, dołącza do akcji #FightRacism, która promuje tolerancję, równość oraz wielokulturowość. Kampanię promuje jego piosenka „Here To Love”.

Lenny Kravitz łączy siły z ONZ i dołącza do akcji #FightRacism. Promuje ją utwór „Here To Love”
fot. mat. prasowe

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka 10 grudnia, utwór „Here To Love”,w dniu dzisiejszym, oficjalnie staje się singlem kampanii #FightRacism oraz Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Art. 1 Deklaracji brzmi następująco: „Wszyscy  ludzie  rodzą  się  wolni  i równi  pod  względem  swej  godności  i swych  praw.  Są  oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa”.

Singel „Here To Love” jest więc osobistym wezwaniem artysty, odnoszącym się bezpośrednio do tych zasad.

„Wszyscy musimy się zjednoczyć, stanąć razem do walki, ponieważ jesteśmy tą samą, wyjątkową kreacją. Powinniśmy kochać się wzajemnie, tak samo jak kochamy samych siebie” – komentuje Lenny Kravitz.

Utwór pochodzi z najnowszego albumu Lenny’ego Kravitza – „Raise Vibration”, który został doceniony przez krytyków muzycznych na całym świecie.

„Here To Love to jeden z najlepszych występów wokalnych, na przestrzeni ostatnich lat” – Rolling Stone

„Jeszcze zanim utwór się rozwinie, jego szlachetny sentyment wywoła u nas gęsią skórkę”Paste

Biuro Praw Człowieka działa w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych promuje, ochrania oraz dąży do urzeczywistnienia praw człowieka na całym świecie. Pod przewodnictwem Wysokiego Komisarza, zrzesza 1300 pracowników, zatrudnionych w ponad 70 krajach.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK