Obserwuj w Google News

Kwiat Jabłoni zagra wyjątkowy koncert online. Kiedy i gdzie oglądać występ duetu?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.05.2020 14:51
Zareaguj Reakcja

Kwiat Jabłoni zagra koncert online. Nie będzie to jednak występ w domowych warunkach. Znany z przeboju „Dziś późno pójdę spać” duet zagra prawdziwy koncert na scenie, który będzie transmitowany w internecie. Kiedy odbędzie się koncert online Kwiatu Jabłoni i gdzie będzie można go obejrzeć w internecie? Sprawdźcie szczegóły.

Kwiat Jabłoni koncert ONLINE kiedy o której i gdzie oglądać w internecie transmisja
fot. mat. prasowe

Kwiat Jabłoni: koncert ONLINE. Kiedy, o której i gdzie oglądać w internecie? [TRANSMISJA]

Kwiat Jabłoni zagra koncert online. Co ciekawe, nie będzie to występ w domowych warunkach, do którego przyzwyczaili nas artyści w ostatnich kilku tygodniach.

Okazuje się, że koncert Kwiatu Jabłoni odbędzie się na prawdziwej scenie. W ten sposób duet chce wesprzeć swoich fanów, którzy bardzo liczyli na wiosenne występy. Trasa koncertowa Kwiatu Jabłoni została przerwana w marcu w związku z pandemią koronawirusa.

W ramach trasy "pożegnanie z niemożliwym" mieliśmy spotkać się z widzami na 20 koncertach. Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała nam jednak plany i 3/4 zaplanowanych wydarzeń nie odbyło się. Chcąc ponownie doświadczyć samemu oraz dać ludziom również możliwość doświadczenia muzyki na żywo, postanowiliśmy zorganizować specjalny, pełnowymiarowy koncert online. Usłyszycie podczas niego materiał z debiutu oraz kilka niespodzianek — mówią Kasia i Jacek z Kwiatu Jabłoni.

Koncert online Kwiatu Jabłoni odbędzie się 29 maja o godz. 19:30 na stronie internetowej ArtKombinat.pl. Bilety (15 zł - przedsprzedaż, 20 zł - w dniu koncertu) można kupić tutaj.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK