Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa. Trafił do szpitala: "Mogę tylko Was prosić o modlitwę"

2 min. czytania
23.03.2021 21:34
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa. Muzyk poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że trafił do szpitala w związku z COVID-19. – Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu – napisał legendarny wokalista i poprosił fanów o modlitwę.

Krzysztof Krawczyk
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Artysta opublikował oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym m.in. poprosił fanów o modlitwę.

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa. Trafił do szpitala w związku z COVID-19

Krzysztof Krawczyk poinformował, że zmaga się z COVID-19. Przebieg choroby jest na tyle poważny, że muzyk przebywa obecnie w szpitalu. Szczegóły na temat stanu zdrowia 74-latka nie są jednak znane. We wpisie artysta wspomniał także o swojej żonie, która czeka na wynik testu na koronawirusa.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu – czytamy w oświadczeniu.

Redakcja poleca

Muzyk wyznał, że zachorował na COVID-19 mimo przyjęcia szczepionki. Poprosił wszystkich fanów o modlitwę. Zaapelował również o niekontaktowanie się z jego rodziną i bliskimi.

 Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę. Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło – wyznał Krawczyk i dodał, że o jego stanie zdrowia będzie informował menadżer, Andrzej Kosmala.

Na koniec Krzysztof Krawczyk nawiązał m.in. do Andrzeja Piasecznego i wszystkich osób zmagających się z koronawirusem.

 Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej, zaraz się odezwę! – napisał artysta i dodał: „Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się!”.

Krzysztof Krawczyk nie wróci już na scenę: "Nie będzie dawał koncertów"