Obserwuj w Google News

Krystian Ochman uspokaja fanów. Czy na pewno wystąpi na Eurowizji? „Wiem, że dbacie o mnie”

2 min. czytania
11.05.2022 16:57
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman to czarny koń Eurowizji 2022 w Turynie. Zdaniem bukmacherów Polak ma aż 93% szans, aby przejść do finału. Tam zmierzy się z kolejnymi mocnymi zawodnikami, m.in. Ukrainą, Norwegią, Szwajcarią czy Holandią. Krystian Ochman postanowił zorganizować transmisję live pełną pytań od fanów – czy z jego głosem na pewno jest wszystko w porządku?

Krystian Ochman
fot. screen Instagram krystianochman

Krystian Ochman, zdaniem zagranicznych dziennikarzy i bukmacherów, ma nawet szanse znaleźć się w pierwszej piątce wygranych tegorocznej Eurowizji w Turynie. Czy rzeczywiście tak się stanie? Surowa Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że konkurs piosenki to od lat jedna wielka zagadka, ale być może wygrana Krystiana Ochmana będzie zaskoczeniem, na które wielu czekało. Przyznała, że śpiewa „całkiem czysto, ale mógłby mieć zdecydowanie lepszą piosenkę”.

Zobacz:  Eurowizja 2022: drugi półfinał z Polską. RELACJA na żywo i WYNIKI [CZWARTEK, 12.05]

Krystian Ochman przygotowany na półfinał Eurowizji 2022. Co z jego głosem?

Artysta podczas transmisji live na Tik Toku był w dość dobrym humorze. Wydawało się, że jest w pełni wyluzowany. Fani nie szczędzili mu pytań o polską kuchnię oraz wyskokowe trunki.

- Zdarzało się, że wypiłem Polską wódkę. Teraz mam okres, że nie piję […] Alkohol to najgorszy, kawa mi wystarczy. Jak wypiję za dużo, to nie mogę. Czasami gubię wątek. Kebaba nie jem, bo jak jem to mam problemy z brzuchem, wiadomo co – szczerze odpowiedział Krystian Ochman. Zdecydowanie woli pierogi.

Zobacz także:  Eurowizja 2022: o której godzinie występuje Polska? Godzina występu Krystiana Ochmana

W rozmowie ze zgromadzonymi internautami przyznał również, co zrobi, kiedy dostanie się do finału konkursu Eurowizji 2022. Nie planuje hucznie „balować”, a woli o siebie zadbać.

- Jakbym doszedł dalej do finału, to idę spać. Nie ma szans na imprezę, kolejnego dnia mamy cały dzień próby. Wolę pójść spać, będę wysuszony i adrenalina mi spadnie i ciśnienie. Ojojoj. Jak wchodzę do klubów w Polsce, to ja nie wiem, co ja mam robić, spędzam czas w łazience. Nie stresuję się tak bardzo Eurowizją. Cieszę się, że mnie wspieracie. To kolejny krok - tłumaczył.

Redakcja poleca

Wiele osób próbowało dowiedzieć się, czy Krystian Ochman ma jakieś problemy z głosem tuż przed półfinałem. Niejednokrotnie pojawiały się „plotki”, że z tym nie jest ostatnio najlepiej. Artysta uspokoił fanów.

- Nie martwcie się o mój głos, jest trochę wysuszony od alergii, ale jest już okej – odpowiedział Ochman.

Potem w humorystyczny sposób odniósł się do swojego wyglądu. Jak się okazuje, niektórzy uważają, że podczas śpiewania… sam usypia. Inni dopatrują się u niego chorób. Jaka jest prawda?

- Wiem, że dbacie o mnie, jesteście dla mnie za dobrzy... Ja po prostu mam taką urodę, takie oczy, jak śpiewam to ludzie myślą, że jestem albo śpiący albo spiz*any – przyznał Krystian Ochman.

Na koniec artysta pozdrowił fanów, zalecił im picie dużej ilości wody i wysypiania się. „Zróbcie coś dzisiaj. Podejdźcie do mamusi i zróbcie z nią rosół” – polecił.

Krystian Ochman Eurowizja 2022 ceremonia otwarcia
5 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / EBU / Andres Putting, MARCO BERTORELLO/AFP/East News