Obserwuj w Google News

Eurowizja 2022: Krystian Ochman nagrywa piosenkę z ukraińskimi reprezentantami z Kalush Orchestra

1 min. czytania
09.05.2022 13:10

Eurowizja 2022. Krystian Ochman połączy siły z reprezentantami Ukrainy. Muzycy pracują nad wspólnym utworem. Kiedy premiera?

Krystian Ochman/Kalush Orchestra
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Paul Bergen/HOLLANDSE HOOGTE/East News

Eurowizja 2022 rozpocznie się już 10 maja. 66 Konkurs Piosenki Eurowizji rozegra się w hali PalaOlimpico w Turynie. Organizatorem koncertów jest Europejska Unia Nadawców oraz włoski nadawca publiczny Radiotelevisione italiana. Wydarzenie po raz trzeci odbędzie się właśnie we Włoszech.

Zobacz:  Eurowizja 2022: pierwszy półfinał. RELACJA na żywo i WYNIKI live [WTOREK, 10.05]

Eurowizja 2022: Krystian Ochman nagrywa utwór z Kalush Orchestra

W rywalizacji Polskę będzie reprezentował Krystian Ochman, który ma ogromne szanse na wygraną. Wokalista jest wspierany nie tylko przez ogromne grono swoich fanów, ale także chwalony przez zagranicznych komentatorów, którzy oceniają piosenki tegorocznego konkursu.

Redakcja poleca

Największymi rywalami Ochmana wydają się być muzycy z Kalush Orchestra. Reprezentanci Ukrainy również świetnie wypadają w każdych statystykach i są wymieniani wśród faworytów tegorocznej stawki.

Krystian Ochman i Kalush Orchestra łączą siły

Uczestnicy Eurowizji jednak konkurują wyłącznie na scenie, a poza nią świetnie się dogadują, a nawet planują współpracę. Krystian Ochman zdradził, że możemy wkrótce spodziewać się wspólnego utworu muzyka nagranego ze wspomnianą już grupą Kalush Orchestra.

Jak deklaruje Ochman:

Jest plan, żeby z Kalushem coś zrobić. Mam już przygotowane demo, nagraną swoją część w połowie, oni się zgodzili i chcieliby wejść na ten numer. Wysłałem im to i teraz będą nad tym pracowali.

RadioZET.pl/Interia