Obserwuj w Google News

Ciężarna Katy Perry zachwyca w teledysku. Nowy singiel "Daisies" [WDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
15.05.2020 12:43
Zareaguj Reakcja

Katy Perry wydała nowy singiel „Daisies”. Piosenka zapowiada najnowszą, piątą już płytę amerykańskiej gwiazdy, która zbliża się wielkimi krokami. W teledysku możemy zobaczyć ciężarną Katy Perry w pięknych okolicznościach przyrody. Premiera nowego singla „Daisies” w Radiu ZET już po godz. 20:00.

Katy Perry w ciąży w nowym teledysku wróciła z piosenką Daisies wideo
fot. mat. prasowe

Katy Perry poinformowała niedawno, że jest w ciąży. Amerykańska gwiazda spodziewa się córeczki. Będzie to pierwsze dziecko piosenkarki z aktorem Orlando Bloomem, z którym jest zaręczona od lutego 2019 roku.

Ciąża nie przeszkadza jednak Katy Perry w kontynuowaniu muzycznej kariery. 35-latka przygotowuje się do premiery swojej piątej płyty, a 15 maja zaprezentowała zupełnie nowy singiel „Daisies”.

Katy Perry zdradziła płeć dziecka. Pokazała zabawne wideo z badania USG [WIDEO]

Ciężarna Katy Perry w teledysku. Nowy singiel Daisies

Katy Perry wydała nowy singiel zatytułowany „Daisies”. Piosenka, wyprodukowana przez The Monsters & Strangerz (Zedd, Halsey, Maroon 5), zapowiada jej piąty album, którego tytuł wciąż pozostaje tajemnicą. Poznaliśmy już jednak datę premiery. Nowa płyta Katy Perry ukaże 14 sierpnia.

W ramach promocji nowego singla „Daisies” piosenkarka otworzyła wirtualną kwiaciarnię – Katy’s Daisies. Ze sklepu można wysyłać wirtualne bukiety wraz z wiadomościami do bliskich.

W oficjalnym teledysku możemy oglądać ciężarną Katy Perry, który artysta nagrała w pięknych okolicznościach przyrody. Reżyserką klipu jest Liza Voloshin.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK