Obserwuj w Google News

Katy Perry w żałobie po stracie przyjaciela. Zmarł ukochany kot piosenkarki

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.04.2020 14:11
Zareaguj Reakcja

Katy Perry przeżywa trudne chwile. Piosenkarka poinformowała, że jej ukochany kot Kitty Purry nie żyje. Gwiazda opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych, w którym pożegnała swojego zwierzaka.

Katy Perry w żałobie po stracie przyjaciela zmarł ukochany kot piosenkarki
fot. Rex Features/East News

Katy Perry w żałobie po stracie przyjaciela. Jej kot Kitty Purry nie żyje

Katy Perry poinformowała niedawno, że jest w ciąży z aktorem  Orlando Bloomem. W trakcie tego wyjątkowego i pięknego czasu piosenkarka zmaga się jednak również z naprawdę trudnymi momentami. W marcu odeszła jej ukochana babcia, a kilka dni temu wokalistka straciła kota.

Gwiazda opublikowała poruszający wpis, gdzie poinformowała o stracie ukochanego zwierzaka, z którym spędziła ostatnie 15 lat swojego życia. Jej kot Kitty Purry zmarł w miniony weekend.

Artystka postanowiła w wyjątkowy sposób pożegnać bliską przyjaciółkę. Dodała kilka uroczych zdjęć z kotką i opowiedziała jej historię.

15 lat temu ciężarna i szukająca schronienia Kitty Purry wskoczyła przez okno mojego ówczesnego chłopaka. Dwa mioty i wiele księżyców później, ten kot z ulicy stał się dla wielu osób uroczą maskotką — napisała Katy Perry i dodała: „Mam nadzieje, że spocznie w kocimiętkowym niebie razem z filetami z łososia i tarem z tuńczyka. Dziękuję Kitty za wspólne przytulanie i towarzystwo przez te wszystkie lata”.

Podczas swojej kariery Katy Perry chętnie nawiązywała do Kitty Purry na swoich koncertach. Podobizna ukochanej kotki pojawiała się niejednokrotnie w trakcie występów na trasach koncertowych słynnej piosenkarki.

RadioZET.pl/PK