Obserwuj w Google News

Katy Perry zdradziła płeć dziecka. Pokazała zabawne wideo z badania USG [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
11.05.2020 13:48
Zareaguj Reakcja

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka. Popularna piosenkarka już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda postanowiła nie trzymać fanów dłużej w niepewności i ujawniła płeć dziecka. Katy Perry pokazała wideo z USG.

Katy Perry zdradziła płeć dziecka pokazała zabawne wideo z badania USG wideo
fot. Instagram

Katy Perry już wkrótce zostanie mamą. Będzie to pierwsze dziecko piosenkarki z aktorem Orlando Bloomem, z którym jest zaręczona od lutego 2019 roku.

Wokalistka poinformowała o swojej ciąży w bardzo nietypowy sposób. Katy Perry zdradziła, że spodziewa się dziecka w teledysku do piosenki „Never Worn White”, gdzie odsłoniła ciążowy brzuszek. Teraz gwiazda zdradziła płeć dziecka.

Katy Perry w żałobie po stracie przyjaciela. Zmarł ukochany kot piosenkarki

Katy Perry zdradziła płeć dziecka. Pokazała zabawne wideo z badania USG

Katy Perry postanowiła zdradzić płeć dziecka. 35-letnia amerykańska piosenkarka opublikowała zabawne nagranie z badania USG. We wpisie wyznała, że spodziewa się dziewczynki.

Kiedy twoja nienarodzona córka pokazuje Ci środkowy palec z łona matki — zażartowała.

Nie wiadomo, kiedy dziecko Katy Perry i Orlando Blooma przyjdzie na świat. Pojawiają się jednak już plotki na temat imienia dziewczynki. Niewykluczone, że córeczka pary otrzyma imię po babci piosenkarki. Kobieta zmarła w marcu tego roku w wieku 99 lat.

Katy Perry pożegnała babcię. Pokazała wzruszające nagranie, kiedy mówi jej o ciąży [WIDEO]

Katy Perry: nowy singiel Daisies i nowa płyta w 2020 roku

Katy Perry potwierdziła, że jej nowy singiel „Daisies” będzie miał premierę już 15 maja i będzie pierwszą oficjalną zapowiedzią nowej płyty, która ma ukazać się jeszcze w 2020 roku.

RadioZET.pl/PK